Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyetlen kiút csak a halál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetlen kiút csak a halál, nemigaz?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, van egy 20 éves barátnőm, akit egyszerűen nagyon imádok, elmondása szerint ő is szeret engem és szerelmes belém. Egyetemre jár, férfiakkal van körülvéve(és nőkkel is), és azt mondja hogy megbízhatok benne nem csal meg engem és nem is dob senkiért sem. De én egyszerüen az istenért sem tudok benne bízni, ma is nem akart velem beszélni amikor lyukas órája volt , mert azt mondta éhes és akar magának venni ételt. Nekem ebből az jött le hogy nem akar velem beszélni és unalma vagyok neki. Tervezzük a jövőt is, egy család akarunk lenni és gyereket is akarunk majd. De már nem bírom ezt el, nagy teher nekem az, hogy folyton félreérthető jeleket küld nekem, mit tegyek? nem akarom elveszíteni de az öngyilkosságra nagyon nagy a hajlamom mostanában, mit tegyek isten segíteni fog nekem?
2013. febr. 11. 12:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
haver. azért annyira ne szeresd a nődet, hogy ne hagyj időt neki étkezni.:D enni csak kell, nem ?
2013. febr. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
te beteg vagy ...
2013. febr. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
Mit tegyél?Nőj fel és legyél férfi ne egy puha pö.cs.A barátnődet nem zárhatod be,a félre érthető jeleket meg vszinü te látod bele és pont azért mert féltékeny vagy.Ha így viselkedsz akkor a csajod el fog hagyni.Az öngyilkosságot meg felejtsd el és ne sajnáltasd magad mert ilyen srác senkinek nem kell,a barátnőd rájön milyen labilis vagy kifog dobni.Járj el sportolni stb.
2013. febr. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ja és igen ahogy az első mondja,ennyire ne szeresd a nődet mert egy idő után folytó ez a csajoknak,nőknek.Szóval ha nem akarod hogy dobjon a csajod akkor nőjél fel és ne rinyélj ilyen sz@rokon,az életben ennél lesznek még keményebb helyzetek is.Akkor mit csinálsz?
2013. febr. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Te tényleg beteg vagy. Én tuti megszabadulnék a barátnőd helyében tőled.
2013. febr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Hát...Filmet is csináltak belőle:A végső megoldás,halál.

HA nem bízol benne,később rosszabb lesz,szakítás lesz ebből meglátod.

Még ha nem is biztos,hogy nem kellenél neki,el kergeted magad mellől.

2013. febr. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves beteg korcs. Ha nem szállsz sürgősen magadba ennek a kapcsolatnak a következő jövője lehet:

1. öngyilkos leszel és ezzel a gyávasággal a barátnődnek egész életében bűntudatot okozol, valószínűleg soha nem lesz élvezetes a szex és nem fog tudni egészséges kapcsolatot kialakítani.

2. szakít veled az állandó féltékenykedés miatt, pedig egyébként jó lenne a kapcsolat

3. szakítasz vele és hagyod hogy normális élete legyen nélküled.

Én az utolsót javaslom és akkor depiskedhetsz egyedül és nem más emberek életét keseríted meg!

F

2013. febr. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
orvoshoz kell menni ember!
2013. febr. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Fiatalok vagytok még, talán később te is másként fogod látni a helyzetet. De a félreérthető jeleket általában a jeleket fogadó fél értelmezi félreérhetőnek. Magyarán: velem is megtörtént már, hogy lyukas órán ebédelni akartam inkább, mint a barátommal beszélni. Pedig imádom, hidd el! Ne fojtogasd meg azzal, hogy folyton keresed.... van, aki nem szeret hosszasan telefonálgatni. Az én barátom is ilyen :) Amikor épp nem találkozunk, naponta pusztán 10-15 percnyit beszélünk, mégis soha semmilyen problémánk nem volt még eddig. És... nő vagyok, tehát hidd el, tapasztalatból beszélek - ha ő egyetemista, ahol jobbnál jobb pasikkal találkozgathatna, mégis veled van, akkor azt jelenti, tényleg szeret! Csak próbálj pozitívabb lenni. Adj neki szabad teret, biztosítsd róla, hogy te bízol benne. Légy önmagad, hiszen azért szeretett beléd, amilyen vagy. :) A féltékenykedés sosem vezet jóra. És (most talán egyesek lepontoznak emiatt, de én hiszem azt, hogy) Isten képes segíteni. Nekünk is voltak problémáink a kapcsolat elején, de olyan dolgok történtek, amikre egyszerűen nincs ésszerű magyarázat.

Viszont rád visszatérve... barátnőd van, aki szeret, akit te is viszont szeretsz... semmi okod a halálra gondolni! :) Próbálj pozitívabban gondolkodni! És tényleg ne nyaggasd a barátnőd folyton, mert akkor elveszítheted bármennyire is szeret téged. De ha egyensúlyt teremtetek, megbeszéltek mindent (Nota bene: a kapcsolat alapja a kommunikáció!!!), akkor minden rendben lesz. És igen, tervezhetitek a közös jövőt. Ahogy nálunk is történt. :)

Sok sikert!

22/L

2013. febr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy kérdezőőmiért gondolod hogy a barátnődnek csak te létezel a fölödn?Az élet nem csak abból áll hogy ha van szabad ideje akkor evés helyett azt veled töltse.Nyílván éhes mert nem evett egész nap..sürgőssen változtassál mert ez betges amit csinálsz,ha a csajod ez észre veszi vagy tudja akkor hamarossan kifog dobni készüljél fel rá.Még nem késő ezen változtatni!Én szóltam előre!Ha így folytatod a következő kérdésed az lesz hogy hogyan szerezzem vissza acsajomat és hogy miért voltam ekkora barom..
2013. febr. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!