Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyetlen kiút csak a halál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetlen kiút csak a halál, nemigaz?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, van egy 20 éves barátnőm, akit egyszerűen nagyon imádok, elmondása szerint ő is szeret engem és szerelmes belém. Egyetemre jár, férfiakkal van körülvéve(és nőkkel is), és azt mondja hogy megbízhatok benne nem csal meg engem és nem is dob senkiért sem. De én egyszerüen az istenért sem tudok benne bízni, ma is nem akart velem beszélni amikor lyukas órája volt , mert azt mondta éhes és akar magának venni ételt. Nekem ebből az jött le hogy nem akar velem beszélni és unalma vagyok neki. Tervezzük a jövőt is, egy család akarunk lenni és gyereket is akarunk majd. De már nem bírom ezt el, nagy teher nekem az, hogy folyton félreérthető jeleket küld nekem, mit tegyek? nem akarom elveszíteni de az öngyilkosságra nagyon nagy a hajlamom mostanában, mit tegyek isten segíteni fog nekem?
2013. febr. 11. 12:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
80%

SZerintem is jobb akkor enni,amikor jukas óra van,sokkal kevesebben vannak ott a sorban,meg az asztaloknál.

ÉS akkor én félre dugtam?Nem hát.

2013. febr. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
#7-es harmadik változata, és nyolcas javaslata összevonva. Ez a megoldás a számodra! És a jövőben, ha lehetséges ne szaporodj! Ne sokszorosítsd a genetikai állományod légy szíves! Akkor sem, ha majd a doktor bácsi azt mondja jól vagy, mivel a pszichiátriai betegségen nem gyógyulnak, csak tünetmentesek lesznek!
2013. febr. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

"mit tegyek isten segíteni fog nekem?"

Segíts magadon, Isten is megsegít! Ha komoly öngyilkossági hajlamaid és szándékaid vannak és egyedül ebből nem tudsz kimászni, először is kezdd azzal, hogy keresel egy jó pszichológust! Ha normális párkapcsolatot szeretnél, először magadat kell rendbe tenned lelkileg.

2013. febr. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 ASOT ***** válasza:
Te jó isten, szerintem menj el dokihoz.
2013. febr. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

A barátnődnek üzenem: Szakítson veled minél előbb mert pokollá fogod tenni az életét a féltékenykedéseiddel. Jobb ha most megszabadul tőled, még megússza nagyobb lelki törés nélkül.

Talán az egész világ jobban járna, ha engednél a hajlamodnak.

2013. febr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Eletem szerelmet toltam el magamtol a folyamatos feltekenykedessel..azota megtanultam hagyni kell a dolgokat a sajat medrukben folyni. az öngyilkossag meg nem megoldas hanem menekules es ket halottja lenne. te es a csajod, mivel a csajod utanna egy eloholt lenne elete vegeig. szoval ne f.szoskodj meg picsogj mint egy hulye kis k.rva hanem szedd ossze magad legyel ferfi, viselkedj ember modjara es ne fojtsd meg ot a f.szsagaiddal..ha meg akar csalni ugyis meg fog ha meg huseges akkor foloslegesen csinalod a hisztit te majom..
2013. febr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Aki magában nem bízik,hogy bizna valaki másban?

Miből gondolod,hogy a halállal mindennek vége?A halál csak egy kapu,valaminek a vége,és valaminek a kezdete.Azt tudjuk,hogy minek a vége,de azt nem tudhatjuk minek a kezdete. Kuráltasd ki magad!

2013. febr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ne legyél lúzer kérdező!
2013. febr. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Bizalom nélkül nincs kapcsolat!!!Ez alap. Ha meg akarod tartani a kapcsolatot a barátnőddel, akkor bízz benne! Biztos nem alaptalanul mondta, hogy bízhatsz benne, és tervezte veled a jövőt.

Nyugi! Szeret téged a barátnőd, ne gondolj hülyeségekre, és hagyj neki egy kis teret, meg időt 'kajálásra'addig foglald te is el magad, annál édesebb a találkozás, hidd el.

Az öngyilkosságot verd ki azonnal a fejedből, és menj kikapcsolódni.

Szia!

2013. febr. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
nagyon, NAGYON gyorsan fordulj szakemberhez...
2013. máj. 21. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!