Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem bírom tovább a nyomást....

Nem bírom tovább a nyomást. Mit tegyek? Már tényleg csak a halál az egyetlen kiút?

Figyelt kérdés
A családom utál, amiért magántanuló lettem tavaly. Nem tudok enni, nem tudok aludni, minden nap legalább 3x van sírógörcsöm. Nagyjából 1 hónapja hashajtózom is magam, mert ha tükörbe nézek, egy kövér valakit látok. Az úgynevezett szerelmem is lesz@r, minden más fontos neki, csak én nem. Nincs egy rokonom sem, akihez elmenekülhetnék pár napra feltöltődni. Nincsenek barátaim sem...Nem bírom már tovább. Tavaly októberben volt egy öngyilkossági kísérletem. Most szereztem egy igen erős altatót, és gondolkodom, beszedjem-e, hisz semmit sem ér az életem, senkinek sem vagyok fontos. Mitévő legyek?
2010. júl. 18. 17:01
1 2
 1/16 anonim válasza:
menj ki az erdőbe mp3mal a füledben...és nézd az eget és kapcsolodj ki.,..meg menj át a pasidhoz...és ezeket mond el neki is:/nekem is volt ilyen időszakom..meg talán most is az vanx)
2010. júl. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

hány éves vagy?

Keresni kell másik, igazi szerelmet akinek fontos vagy, aki miatt érdemes élned, aki Veled van és szeret.

2010. júl. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
Én ilyenkor bekapcsolok valami zúzós zenét és takarítok!:D Komolyan...
2010. júl. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%
Mondjuk befejezhetnéd az önsajnáltatást. Aki önkezüled rosszat tesz magának az hülye és buta.
2010. júl. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

BE NE SZEDD,

Hány éves vagy ?

én szívesen leszek a barátod :)

13/L

2010. júl. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Az sztem még a baj, h. 147 km-re lakunk egymástól. Amúgy meg 16 éves vagyok, és köszi, k_rvára nem sajnáltatom magam, mert nem akarok szánalmas lenni. Oké, volt önsajnáltatós időszakom, de kinőttem belőle. Csak nem bírom már ezt a rohadt magányt.
2010. júl. 18. 17:11
 7/16 anonim ***** válasza:
52%

Van valami betegséged?Ha nincs,akkor hülyeség lenne megölnöd magad.Gondolkodj el egy picit!Gyenge embernek tartom azokat az embereket,akik megölik magukat.Mesélek egypár emberről neked,talán hatni fog.

Volt egy néni(Margit néninek hívták),a papám testvére volt.Nagyon vidám asszonyka volt(az elbeszélések szerint).Aztán egy napon biciklizett az utcán,de elesett(férfi biciklijük volt akkor).A vázra esett rá,és hólyagrákja lett(annyira megütötte magát).Aztán bevitték a kórházba,ott is jó kedve volt.Elkezdett neki nagyon fájni a hólyagja,a hasa..rosszul érezte magát.Aztán valami injekció szerűséget szereztek neki külföldről,attól valameddig jól volt.Aztán utána megint rosszul volt és ismét kórházba került.Elment zuhanyozni és felakasztotta magát a csőre.(nem volt egészséges,nem bírta a testi fájdalmakat!)

Volt egy lány,a neve Gergely Alexandra.Írt egy blogot,ami a mai napig megtalálható az interneten(www.ewing.blogol.hu)

És leírta a lány a szenvedéseit(ewing-sarcoma-s lett 16 évesen,tünet:fájt a lába!).Sok bejegyzésben olvasható,hogy otthon akar lenni,megakar gyógyulni.Rengeteg képet beillesztett magáról és a családjáról,barátairól.És ő csak azt mondta,hogy bárkivel cserélne,aki egészséges..de nem cserélhetett..és meghalt..:( (NEM LETT ÖNGYILKOS!PEDIG Ő AZ,AKI LEHETETT VOLNA ÖNGYILKOS,NAGY FÁJDALMAI VOLTAK!)


Ugye egyikkel sem cseréltél volna??Én sem!Örülök,hogy egészséges vagyok..más problémákkal szembe kell szállni az életünkben..és nem feladni!!Gyávák az öngyilkosok..

2010. júl. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%
Az én gyerekem 14 hónaposan küzd az életéért, azért amit Te magkaptál és élvezhetnéd, ha nem lennél ilyen nyomorult! Ha fáj a magány, akkor vállalj önkéntes munkás és csinálj valamit, pl. lehet, hogy anyukádnak is segíthetnél, bár gondolom ez eszedben sincs! Na kapd össze magad és kezd el élvezni a tyúkszaros kis életedet, de azonnal!!
2010. júl. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Annak, hogy magántanuló lettél, gondolom, volt valami oka. De ahelyett, hogy az önsajnálatban vergődsz - mert hiába nem akartad, olvasd vissza a magyarázatod, azt tetted - emeld fel a - valószínűleg nem kövér, csak önértékelési zavarban szenvedő - hátsód, és mutasd meg a világnak, kivel van dolga! A hashajtózással tönkreteszed a szervezeted, sürgősen állj le vele! Ha fogyni akarsz, inkább kezdj sportolni, étkezz egészségesebben - gyorsabb, hosszabb távú és jobb eredményeket érhetsz el vele. A távkapcsolat helyett pedig keress valódi kapcsolatokat, járj el szórakozni, ismerkedj. 16 éves vagy, egészséges, előtted az egész élet, és - már bocsi, de - elég nagy hülye vagy, ha eldobod magadtól. Ha rádjön a letargia, dobj be valami pörgős/zúzós zenét (attól függ, milyen stílust szeretsz), hagyd, hogy felrázzon, és zárd ki a világot arra a pár percre. Az élet része az is, hogy meg kell tanulni felkelni a padlóról, ha oda kerülsz. Te pedig most úgy tűnik, elég rendesen ott vagy, úgyhogy tényleg ideje felkelned. 18/L
2010. júl. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én leszek a barátod :)

16

2010. júl. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!