Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzelmi válság, nagy korkülümb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmi válság, nagy korkülümbség, leszbikus téma. Mi a külsű szemlélő véleménye? Van így értelme egy kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

A kérdés megértéséhez el kell mesélnem a kis történetemet.

Tizenöt éves voltam, amikor egy egyéjszakás kaland eredményeképp teherbe estem. Csúnya ügy, még az apát sem tudtam megnevezni. A szüleim nem engedték, hogy elvetessem, amiárt nagyon kimondhatatlanul hálás vagyok, ma már el sem tudnám képzelni az elmúlt húsz évet a lányom nélkül. Az igazság az, hogy néha nehéz lányomként tekintenem rá, hisz kategóriákkal bölcsebb nálam. Hihetetlen mély gödrökből húzott ki már egész kislány kora óta.

A férfiakkal nem volt sok szerencsém. Volt aki becsapott, volt, akit én csaptam be, utóbbi főleg az utőbbi időben történt, mert a sok csalódár után elkezdtem falni a férfiakat. Az elmúlt négy éveben csak egyéjszakás kalandjaim voltak.

Lányomnak van egy barátnője, ő 19 éves. Rengeteg időt töltött nálunk, én is jó kapcsolatban voltam vele. Egy éve nyilvánosan bevallotta, hogy kizárólag a saját neme iránt vonzódik. Meglepődtem, mert én addig buta módon csak tüsihajú, kismmellű, férfiasan viselkedő meleg nőket tudtam elképzelni, azt hittem, hogy magukra adó, gyönyörű meleg hölgyek csak a filmekben léteznek, a férfiak elkápráztatására. Amin még ikább megleppődtem, az az, hogy érdeklődni kezdtem iránta. Szerelmes lettem, sok év sorám először, egy nőbe, aki a lányommal egyidős. Próbáltam a tudtára adni apró jelekkel, de ne nem kaptam viszonzást. Végül a lányommal beszélt, aki egyébként mindenben támodatja őt. Azt kérte, hogy beszéljen velem, mennyire gondolom ezt komolyan. Így a lányom hozott minket össze! Sokat vívódtam, míg rájöttem, hogy valódiak az érzéseim. Ennek már fél éve, négy hónapja a lányom is elment szerencsét próbálni, a szerelmem pedig hozzám költözött. Boldog vagyok, mindent megkapok a páromtól és érzem, hogy ő is nagyon szeret. Teljesen felvállaltam, az utcán is bátran fogom meg a kezét.

Ami viszont nem hagy nyugodni, az az, hogy tizenhat év van köztünk. Félek, hogy ezzel tönkreteszem az életét, hogy elveszem tőle a lehetőséget, hogy a saját korosztályából találja meg élete párját. Csak jót akarok neki, hisz ő hozott fényt az életembe!

Jogosak a félelmeim? Mi a véleményetek erről a kapcsolatról?



2013. febr. 12. 19:35
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Mire cézol ezzel?
2013. febr. 12. 20:07
 12/20 anonim ***** válasza:
24%

Ez nekem szól,az utolsó válaszolónak?


Hát, leszbosz szigete van az otthonotokban lassan.

Nem sértegetni akarlak,ne értsd félre.

Nekem a legjobb barátnőm leszbikus,komoly kapcsolata van.



Ajajj,ne haragudj,félre olvastam,azt hittem,a lányod vallotta be,hogy leszbikus.Azért írtam,h családi vonás.

2013. febr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Bocsi, lehet, hogy én nem írtam érthetően.
2013. febr. 12. 20:19
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Szerintem beszélj vele erről! Ha boldogok vagytok, akkor nincs kérdés. Elmondom neked az én történetem.

22 vagyok és faltam a pasikat a közelmúltig. 1 komoly kapcsolatom volt, aztán csak a szex érdekelt. Voltam lánnyal is, de úgy gondoltam, hogy csak kíváncsiság és élvezet szempontjából érdekelnek. Aztán nemrég megismertem egy lányt, aki teljesen felfordította az életem! Szerelmes lettem! Egy lányba, aki tőlem 3 évvel fiatalabb és most érettségizik. Másik városba fog egyetemre iratkozni és már most attól félek, hogy elfogom veszíteni. Elkerül a nagyvárosba, ahol hemzsegnek a szebbnél szebb nők és én pedig itt maradok... Én ettől félek! Tudom, hogy ő is szeret, de... Beszéltem vele és láttam, hogy majdnem megsértődött, hogy egyáltalán ilyesmi megfordult a fejemben. Szerintem te is beszélj a pároddal, többet ér!

2013. febr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Igen, azt hiszem, igazad van. Kerülgetem a beszélgetést, mert nem szeretném megbántani azzal, hogy ilyeneken gondolkodom, de lehet, hogy ez elkerülhetetlen.
2013. febr. 12. 20:29
 16/20 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy egy beszélgetés elkerülhetetlen. Valószínűleg csak túlreagálod, természetes, hogy aggódsz, de szerintem alaptalan. Ha boldog veled, veled akar lenni, semmi okod kételkedni benne, ettől függetlenül rákérdezhetsz, hogy nem zavarja-e őt a korkülönbség (engem zavart, egyik párom 21 évvel volt nálam idősebb, szakítottunk is, de nem voltam boldog, csak pár hétig tartott az egész). Ha fél éve veled van, ő nyilván nem úgy gondolkozik, mint én, nincs ebben semmi baj. Téged szeret, téged AKAR, miért kellene félned tőle, hogy elveszíted? Az jogos, hogy bármit hozhat az élet, akár évek múlva szakíthattok is, de nem teszel benne tönkre semmit, megtalálta a szerelmét, van egy kis boldogság a fiatalkorában, ami nem mindenkinek adatik meg. Én is leszbikus vagyok, csak 18 éves. Egyszer beleszerettem egy tőlem jóval idősebb nőbe, tényleg szerelmes voltam, de nem akart engem, mert nem akarta elvenni a lehetőséget, hogy esetleg fiatalabbal legyek, pedig őt akartam, akarom még most is, boldogtalan vagyok nélküle. Te olyat adsz a párodnak, ami jó neki, ne vedd el tőle, főleg akkor ne, ha neked is jó.
2013. febr. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
18%
Jaj, de dögösek lehettek együtt!
2013. febr. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon durva O.O
2013. febr. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
én így vagyok most beleesve egy 48évesben én 29 és bármit megadnék, ha "elvenné" a lehetőségeimet:-) ne aggódj, nem olyan sok az a korkülönbség... élvezd minden pillanatát az együttlétnek, hidd el nagy kincs ha megtaláltad azt aki ilyen jó neked.
2013. febr. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én a pároddal egykorosztályba tartozok szóval inkább az ő szemszögéből tudom megítélni. Egyáltalán nem rágódnék ilyesmin hogy elveszed a ''lehetőségemet''. Ne gondolkodj annyit csak élvezd az életet! :)
2013. jún. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!