Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ha a párod Valentin napon nem azt mondja a telefonba"Kicsim Boldog Valentin napot"?

Figyelt kérdés
Hanem Ő:"ilyen sz....-kat úgysem tartok,ha szeretlek akkor nem csak a mai napon hanem máskor is....

2013. febr. 14. 12:32
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
Nem megerősítést vártam,csupán egy nőnek jólesik ezt hallani,a helyett,hogy ez sz....-ság...
2013. febr. 14. 12:40
 12/45 anonim ***** válasza:
55%

ma 12:40

Nem vártál megerősítést, de aki nem erősített meg azt szépen leszavaztad. Így már nálad az igazság. Gratula.

2013. febr. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
42%
Nő vagyok. Soha nem hallottam, hogy ilyet mondana egy férfi. Egyébként csak közlöm, nem a fiatalok miatt, de már 20 éve is volt itthon ez. Nem csak mostanság.
2013. febr. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
84%

"csupán egy nőnek jólesik ezt hallani,a helyett,hogy ez sz....-ság..."


AZT nem hiszem, hogy a barátod azzal hivott fel, hogy "ilyen sz....-kat úgysem tartok,ha szeretlek akkor nem csak a mai napon hanem máskor is", hanem az a reális, hogy TE akartad kieröltetni belöle a ""Kicsim Boldog Valentin napot"-szöveget.

Ebben az esetben normális a reakciója, egyedül akkor reklamálhatnál, ha minden elözetes bevezetés nélkül jött volna a "sz....-ság" kifejezéssel.

2013. febr. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
41%

Igazad van, persze a válaszadóknak is, de ha már van s tudjuk mi az, egy csokit adhatott volna, hogy "tudoood"...

Persze a Halloween - t ünneplik sokan...

Én is azon vagyok, hogy nem csak ma kell, de mivel van, része lett az életünknek, egy szép sms belefért, s ha találkoztunk is volna egy száll virág is, hisz máskor is szokott lenni, nem csak ünnepnapokon...

Ennyi...

;)

2013. febr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
51%

Még ha durván is fejezte ki magát akkor is igazat adok neki! Miért? Mert ez egy hülyeség, nincs értelme.


Csak azt nem értem te meg miért vártad volna el, hogy olvadozzon ez miatt, hogy milyen nap van? Nekem eszembe se jutna ha nem lenne napi 15 válentínos kérdés.

2013. febr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
57%

Egy nőnek jól eseik hallani, hogy boldog valentin napot kicsim?!


Engem speciel hidegen hagy ha ezt mondja. Az jól esik, ha azt mondja szeretlek, de nem azt mondja, hanem boldog valentin napot..számomra ez semmit sem jelent.


Meg jól esik kapni tőle egy szál virágot, vagy csokit, örülök ha elhív vacsorázni, de szerencsére nem csak ünnepekkor teszi ezt. Így aztán nem kell minden egyes kitalált idióta ünnepbe kapaszkodnom, hogy minél többször részesülhessek ilyenben.


A valentin nap egy gagyi 14 éveseknek való ünnep!

2013. febr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:
Így van,ha része az életünknek,akkor egy szép sms vagy szó belefért volna szerintem.Ajándék meg ilyenek,erre nincs szükség,egy kedves szó sokszor többet ér egy nőnek mint bármi más...
2013. febr. 14. 12:52
 19/45 anonim ***** válasza:
45%

Attól még,hogy valaki kinyögi,hogy boldog valentin napot még nem azt jelenti,hogy meg is ünnepli azt...

Mi sem tartjuk,nem kell félre érteni...de azért jól tud esni mikor azzal kelt a párom,hogy boldog valentin napot édesem.

2013. febr. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem ezen kellene lovagolni. Akkor lenne nagyon nagy a baj, ha a sima hétköznapokon nem mutatná ki a szeretetét. És ez a kötelező szerelmesek napja sokaknak egy nyűg, és nem szeretnek az emberek muszájból cselekedni. Én örülök hogy az én feleségem nem ennyire kicsinyes, és hálistennek már felnőtt annyira, hogy ne ezen a témán csámcsogjon.
2013. febr. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!