Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ha a párod Valentin napon nem azt mondja a telefonba"Kicsim Boldog Valentin napot"?

Figyelt kérdés
Hanem Ő:"ilyen sz....-kat úgysem tartok,ha szeretlek akkor nem csak a mai napon hanem máskor is....

2013. febr. 14. 12:32
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:

"hogy boldog valentin napot még nem azt jelenti,hogy meg is ünnepli azt..."


Ha nem tartjátok akkor miért vártod el, hogy benyögje? Nem értem a logikádat!

2013. febr. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
37%
Én azt a logikát nem értem,hogy hogy sikerükt kikövetkeztetned,hogy elvárom?! Nem várom el, éppen ezért esik jól...
2013. febr. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 Pretty Ballerina ***** válasza:
57%

Nézd engem nőként nagyon nagyon nem tud érdekelni ez a nap. Egy az, hogy üzleti fogás, mindegyik boltból a szívecskés bonbonok folynak, meg a rózsák, szívek, stb. Nekem nagyon szánalmas, hogy így próbálnak hatni a párokra. "Ha nem veszel semmit, biztos nem is vagy szerelmes."

Ez akkora hülyeség. Igen is, ha szeretsz valakit, akkor nem csak ezen az egy napon szereted, hanem mindig, nem kell rá egy emlékeztető az évben, hogy van egy kapcsolatod, lepd meg, mert különben hujjujj.

2013. febr. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
Azt had kérdezzem már meg a kedves kérdezőtől, hogy minek fárasztja magát azzal hogy kérdést tesz fel itt, hogyha úgysem fogad el csak egyféle választ?
2013. febr. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
59%

"Én azt a logikát nem értem,hogy hogy sikerükt kikövetkeztetned,hogy elvárom?! Nem várom el, éppen ezért esik jól..."


Miből?


".de azért jól tud esni mikor azzal kelt a párom,hogy boldog valentin napot édesem."


Ebből! Hiába húzgáljátok le a válaszok %-ait ezzel csak azt bizonyítjátok, hogy éretlen dedósok vagytok, mert van akit nem érdekel ez a f.s ünnep!!4négy


Még ha születésnapról, évfordulóról lenne szó akkor szerintem senki nem szólna egy szót sem. Ti meg ezért rinyáltok mert nem nyögte be "bóldog valentín-napot".

2013. febr. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
45%

Az előző párom ugyanigy gondlkodott mint a párod és egyáltalán nem volt vele problémám,sose ünnepeltem.

A férjemmel sem ünnepeljük,nem veszünk semmit egymásnak de attól még nagyon is jól esik amikor "Boldog valentin napot"

Mekkora bűn....

2013. febr. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
58%

"hogy minek fárasztja magát azzal hogy kérdést tesz fel itt, hogyha úgysem fogad el csak egyféle választ?"


Mert azt hitte, hogy majd mindenki olyan választ ad, hogy "jaaaaaajjj, há' nem is szeret biztos". Meg lehetne sorolni.


Nézd meg ezek a dedós csitrik, hogy húzzák a válaszokat lefelé!

2013. febr. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
73%

Jó, nézzétek, sarkított a példa, de leírom mit gondolok. Engem se nagyon érdekel, de rengeteg itt leírt érvre írom azt, hogy nagyon hangzatosak, csak nem annyira használhatóak. "nem csak akkor kell szeretni egymást". Jó, csak akkor ne ünnepeljünk holnaptól szülinapot se, mert miért csak akkor kell örülni annak, hogy az illető megszületett? Tudom, hogy egy szülinapot a Valentin nappal összehasonlítani elég meredek sarkítás, de van benne valami. Ti nem ünneplitek, a kérdezőnek jól esett volna. Most azért, mert őt érdekli, még nem hülye. Ha valaki azt mondaná, hogy "miért nem kaptam semmit karácsonyra" arra se mondhatod, hogy "én nem tartom az ilyen szarokat". Megint sarkított a példa, de érezhető.

Én ilyen esetben azt vallom, hogy ELŐRE meg kell beszélni, hogy tartjátok e, vagy nem, és akkor el vannak kerülve az ilyen félreértések.

Most ha a kérdező örült volna egy kis figyelmességnek, akkor azért csak nem kéne ilyen alpári módon válaszolni.

2013. febr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
45%

"Nézd meg ezek a dedós csitrik, hogy húzzák a válaszokat lefelé!"


28 éves nő vagyok de ne is törődj vele :)

És ha nem vennéd észre ugyanezt csináljátok,mert úgy látszik hatalmas bűn,hogy valakinek kimond a párja ferbuár 14-én 3 szót....vicces,hogy ezen felhúzod magad :D

2013. febr. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:

"látszik hatalmas bűn,hogy valakinek kimond a párja ferbuár 14-én 3 szót....vicces,hogy ezen felhúzod magad :D"


Ne magadból indulj ki! Ti haraptok a témára. :)

Én meg akkor sem nézem a valéntín nápot semmire.

Holnapra már mindenki elfelejti. :D

2013. febr. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!