Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi esélye van egy 22 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélye van egy 22 éves 2 gyerekes családanyának arra, hogy a korosztályában párra találjon?

Figyelt kérdés
Kicsik a gyerekek 1 és 3 éves. A nővérem gyerekei, de ő elhúnyt és gyakorlatilag én nevelem őket.
2013. febr. 15. 18:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom még együtt vannak-e, de mindenre van példa..:) [link] Ne aggódj, biztosan találsz majd valakit, aki nemcsak téged, de a gyerekeket is megszereti.
2013. febr. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
kevéske, főleg a mai pasikat és a munkaviszonyokat elnézve..
2013. febr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
amúgy az + pont hogy nem a tieid. a legtöbb pasi azért nem kezd gyerekes nővel, mert zavarja az ex...
2013. febr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nyilván nem ugyanolyanok az esélyeid,min ha nem lennének a gyerekek,de biztos h nem lehetetlen.Én is javaslom a korosztály kibővítését 40 éves korig.A lényeg a tolerancia,és a kompromisszumkötés,mindkét fél részéről.
2013. febr. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy nagyon komoly szűrő arra, hogy felfogd vele a gyökereket meg a komolytalanokat. Én ha pasi lennék, óriási tisztelettel néznék egy ilyen lányra.
2013. febr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Én is tapasztaltam, hogy gyerekkel sokkal rosszabbak az esélyeim. De igen, talán ez a szűrős felfogás segít jobbnak látni a helyzetet.


Tudom, hogy a 30-40 éves korig lenne érdemes keresgélni, mondjuk olyan tekintetben még jó is, hogy már 14 éves koromtól a 30 fölötti pasik érdeklődtek irántam (ezért egy kicsit fóbiám is van tőlük).


Ki tudja mit hoz a jövő. Jó lenne majd ha a piciknek lenne egy apa modelljük is. Egy jó modell. Főleg a fiúnak. (ő az idősebb)


Most azon vagyok, hogy elsősorban tisztességgel felneveljem őket. Az egyetemen is egyéni tanrendet kértem, hogy tudjak dolgozni is és a gyerekekkel is foglalkozni. Sok szaktársam (fiú) elmaradt mellőlem amikor megtudták miért maradok ki az egyetemi életből. Az udvarlóim száma szorosan öleli a 0-át :D


Na mindegy majd lesz valahogy. Még egyszer köszönöm nektek!

2013. febr. 16. 18:16
 17/18 anonim ***** válasza:
Ne szomorkodj, biztos, hogy találsz magatoknak egy aranyos srácot. Én drukkolok nektek:) fel a fejjel.
2013. febr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Részvétem a nővéred miatt.


Nem tudom, mennyire releváns a válaszom, de én mondjuk pont az a kategória vagyok, akiről itt egynéhányan írtak (félénk, nem egy kigyúrt kockahasú :)). Teljesen igaz, hogy nekem ha tetszenél mint nő és mint ember, akkor éppenséggel az se lenne gond, ha a saját gyerekeid lennének. Így, hogy a nővéredét vállaltad fel, meg egyenesen csak tiszteletet érzek, ez sokat elárul a jellemedről. Ez persze én vagyok, és nem biztos, hogy minden hozzám hasonló srácra igaz, de az is lehet, hogy igen. Viszont jómagam sose hittem az ilyen kategorizálásokban, ez erősen emberfüggő dolog szerintem.


Az biztos, hogy veled valaki nagyon jól fog járni. Aki ilyen fiatalon ekkora áldozatot tud hozni, annak nagyon nagy szíve lehet.


28/F

2013. márc. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!