Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek még? Megcsaljam?

Figyelt kérdés
Párommal 2éve élünk együtt. Van egy gyerekünk. A terhesség alatt alig volt szex,előtte majdnem minden nap szeretkeztünk,amit általában ő akart. Miután megszültem (nem maradt rajtam felesleg,kondizom, és sokat adok magamra) most hetente egyszer vagyunk együtt, ha közeledem lepattint, mert filmet néz,fáradt,bla bla bla... Nekem ez kevés, már mondtam neki rengetegszer. Mondtam szépen, mondtam csúnyán, meg akartam beszélni, nem hajlandó rá,és változtatni sem akar.Ne írjátok h hagyam el, nem tehetem,mert nincs meg hozzá az anyagi biztonság. Ő 33 éves férfi, én 24éves nő.
2013. febr. 19. 17:17
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:

Nem, valóban nem vagyunk egyformák. Engem nem csak az különböztet meg a növényektől, hogy helyet tudok változtatni, hanem az IQ-m is magasabb kicsit. És nem kell frigid pitsának beállítani, csak azért, mert én beérném a heti egy szexszel: én olyannak szülnék gyereket, akit szeretek, és érte bármire képes lennék. Jól láthatóan nálad nem ez a helyzet.


És mondjuk van annyi eszem, hogy helyén kezeljem a páromat, a kapcsolatot. És pl. látom, hogy a párod majd 10 évvel idősebb nálad. 30-on túl, egy gyerekkel a férfiak már általában nem akarnak minden nap szexelni. És megsúgom, a nők sem. De ezen azelőtt kellett volna gondolkodni, hogy gyereket szültél. Te sem leszel mindig huszonéves.


Szóval ha nem szereted, el kell hagyni, pont. Vagy csald meg, akkor biztos kur.vabüszke leszel magadra. Majd meséld el a gyerekednek, hogy azért nem él velünk apu, mert nem volt hajlandó minden nap jól megkú.rni. Ez aztán a nevelés. Csak tudnám, hogy az ilyen ostoba nők minek szülnek egyáltalán gyereket. Igazán dolgozhatna gyorsabban az evolúció.

2013. febr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 A kérdező kommentje:
Azért szültem neki gyereket te értetlen, mert akkor minden rendben volt.Ha nem olvastad volna 1,5 éve szar a kapcsolatunk ez miatt, és ő nem hajlandó helyre hozni. Ahogy sikerült felcsinálnia, rögtön sz**rt a fejemre. Tehát mit vonunk le ebből IQ bajnok? Azt h neki csak a gyerek kellett, addig tudott ba**szni, még nem lettem terhes, utána meg szépen szart a fejemre, mert nagy hasam volt, és nem volt már bomba alakom mint előtte. De most hála magamnak, újra csúcsformában vagyok, és ha neki nem kellek.... A kapcsolatunk ezen részét nem én rontottam el.
2013. febr. 21. 14:57
 33/55 A kérdező kommentje:
Engem meg nem kell beállítani mindenféle riherongynak, csak mert nem vagyok olyan mint te, aki beéri heti 1x-er. Attól még nem vagyok k*rva mert megfordult a fejemben, bár nem tettem meg, vélemények érdekeltek volna, de kárnak, mert csak kötekedtek, csak a riherongyot látjátok, nem azt h egy elhanyagolt nő vagyok, aki arra vágyik h szeressék.Nemlehet mindenki olyan TÖKÉLETES, mint te.
2013. febr. 21. 15:14
 34/55 A kérdező kommentje:
2013. febr. 21. 16:40
 35/55 anonim ***** válasza:

Sokadszor elmondom, hátha te is megérted: a heti egy még nem elhanyagolás. A kérdés meg, amit linkeltél kevéssé reprezentatív. Ott is azt lehet olvasni (szexuálpszichológustól ráadásul), hogy a heti 2-3 normális, ahhoz képest a heti 1 nem sokkal kevesebb.

És még egyszer mondom: nem vagyok frigid, attól, hogy tisztában vagyok az életkori és kapcsolat-dinamikai sajátosságokkal. De leírhatod még egy párszor, nekem tök mindegy.


Amúgy sértegetheted még a párodat, hogy "csak addig tudott b.szni, amíg fel nem csinált, és csak a gyerek kellett neki". A mondataidból világosan látszik, hogy te voltál az, akinek csak azért kellett a gyerek, hogy magad mellett tudd a pasit, hogy eltartson. Ha nem ezért kellett volna, nem szülsz ilyen korán, lenne saját egzisztenciád, ki tudnál lépni a kapcsolatból. Ha mást nem úgy, hogy a külföldön élő szüleid támogatnak.


De mondtam már: csald meg. Csak utána tudj a gyereked szemébe nézni.

2013. febr. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 A kérdező kommentje:
Rosszul látod azt, h azért szültem neki gyereket, h eltartson.. Ugyan már! Azért szültem meg, mert azt mondta ha elvetetem, akkor köztünk vége, és én meg szerettem annyira, h bevállaljam ezt az egészet..Ő akarta a gyereket, nem én.
2013. febr. 21. 17:32
 37/55 A kérdező kommentje:
És eszem ágában sincs magam mellett tartani, örülök ha egyszer elszabadulok mellőle. És igen, tényleg csak addig tudott du**ni még nem lettem terhes, neki kellett gyerek, nem nekem.
2013. febr. 21. 17:34
 38/55 anonim ***** válasza:
Továbbra is sajnálom a párod és a gyereked.
2013. febr. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 A kérdező kommentje:
Költözz vele össze. :D Én nem sajnálom.
2013. febr. 27. 15:31
 40/55 anonim ***** válasza:

Fasziként azt mondom, gyereket akkor kell vállani, ha mindkét fél felkészült rá és akarja.

De te csak eszköznek tekintetted. Az ilyen nőnek nevezett förmdevényeket le kéne lőni.

2013. febr. 28. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!