Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek még? Megcsaljam?

Figyelt kérdés
Párommal 2éve élünk együtt. Van egy gyerekünk. A terhesség alatt alig volt szex,előtte majdnem minden nap szeretkeztünk,amit általában ő akart. Miután megszültem (nem maradt rajtam felesleg,kondizom, és sokat adok magamra) most hetente egyszer vagyunk együtt, ha közeledem lepattint, mert filmet néz,fáradt,bla bla bla... Nekem ez kevés, már mondtam neki rengetegszer. Mondtam szépen, mondtam csúnyán, meg akartam beszélni, nem hajlandó rá,és változtatni sem akar.Ne írjátok h hagyam el, nem tehetem,mert nincs meg hozzá az anyagi biztonság. Ő 33 éves férfi, én 24éves nő.
2013. febr. 19. 17:17
1 2 3 4 5 6
 41/55 A kérdező kommentje:
Menjetek a francba. Ha egy faszi írja ki ugyanezt, h megcsalja -e a párját, mert az nem hajlandó vele szeretkezni, még tanácsokat adnak neki (ITT OLVASTAM EZEN AZ OLDALON)! Engem meg oltasz kedves utolsó. Te is nagy IQ-bajnok vagy, ha tudnál olvasni, nem használtam a gyereket semmire, mert nem is én akartam, szóval nem használom eszközként. Csak azért nem megyek el,mert itt a gyerek,amit a férjem akart, nem én. Szóval akkor most szépen tartson el bennünket, mivel tönkre tette az életem, ennyivel jön nekem. Szexre meg annyit találok amennyit akarok. A férjem kellene lelőni, nem engem.
2013. márc. 2. 17:29
 42/55 anonim ***** válasza:

De, téged. Függetlenül attól, hogy milyena férjed. Talán őt is, de téged mindenképpen. Ő akarta a gyereket? Szóval meg lettél erőszakolva?

Milyen nő az, aki megszül egy szerencsétlen gyereket miközben egyáltalán nem szeretné?? Elmondom: egy olyan ringyó, mint te.

Tartson el, meg tönkretette az életedet...nem hiszem, hogy bármire és kényszerített volna, vagy erőszakkal tartott volna maga mellett amiből sehogy sem szabadulhattál. Felnőtt nő vagy, illene dolgoznod, nem a férjedtől várni mindent. Ha nem akarod ebből egyenjogúként kivenni a részed, milyen jogon panaszkodsz amiért nem ugyanolyan megítélésben részesülsz, mint egy férfi??? HA!!??

büdös k.rva vagy, most már beláthatnád

2013. márc. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:

Undorító ez a nő...


Nem, az sem normális, ha a pasi lép félre egy kapcsolatban. Neked sem másra kéne mutogatnod, hanem elgondolkozni azon, hogy

a. minek szülsz gyereket, ha nem akarod?

b. nincs saját egzisztenciád, egyedül életképtelen vagy (hiszen nem tudsz elköltözni), magyarán te csak egy élősködő vagy.

c. és még van pofád megcsalni is azt, aki eltart?

2013. márc. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 A kérdező kommentje:
Büdös k**va az anyukád. :) Egy paraszt vagy, igenis megcsalhatja egy nő a férjét. Ő mért csalhat meg? Mert eltart? Ez az élet rendje, én itthon ragadtam a gyerekkel,tudta h mit vállal, ugyanannyi jogom van megcsalni mint neki engem. IQ bajnokok. :D
2013. márc. 4. 15:02
 45/55 A kérdező kommentje:
Igen, van pofám megcsalni, mivel nem tud velem annyit törödni, amennyit kell. Neki van pofája elhanyagolni? sajnálom h ilyen földhöz ragadt vagy, biztos te nem kellesz senkinek, azért éred be azzal ami van.
2013. márc. 4. 15:03
 46/55 anonim ***** válasza:
49%

Kérdező te hülye vagy. Nem törődik veled és akkor félreb*szol és még fel is vagy háborodva? A k*rva anyádat. Régen a hozzád hasonlókat büntetlenül meg lehetett gyilkolni, de sok helyen még most is savat öntenek a kib*szott pofájukba.

Hulladék féreg vagy b*szki.

2013. márc. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
49%

nem veszed észre magadat ribanc?

mindenki más a paraszt, a földhözragadt meg az IQ-bajnok, mert normálisan válaszolnak a TE KÉRDÉSEDRE, és pont te vagy aki tökéletes?

neki sincs joga megcsalni téged, de ha jól sejtem, nem is teszi. neked viszont végképp nincsen. élősködő vagy, és odaszülted neki a szerencsétlen gyereket úgy, hogy nem is akartad. hidd el, ha ő tudná milyen vagy, biztos várt volna még, hogy jobbat találjon. de ha gyerekkel ilyet mersz csinálni... már a gyors halált sem érdemled meg.

én amúgy jól szétb.sználak, csak utána el is vágnám azt a faszputtony torkodat

2013. márc. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
amúgy én esélyesnek tartom, hogy simán csak nem vagy olyan kívánatos, amilyennek tartod magad. ahelyett, hogy egyből félrekúrsz, próbálj meg normálisan viselkedni vele, szépnek lenni, és rávezetni a dologra amikor szeretnéd. ha normálisan fordulsz hozzá, nem csak a f.szt akarod a p.csádba, hidd el, megkapod a f.szt a p.csádba
2013. márc. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 A kérdező kommentje:
Ha valaki nem foglalkozik a párjával, nem nyujtja neki azt amit érdemel és annak ellenére sem változtat ezen h a párja erre már felhivta a figyelmét h több törödésre vágyik, az megérdemli h megcsalják!
2013. márc. 4. 16:52
 50/55 anonim ***** válasza:

Igen? Ha szar a kapcsolat és a másik nem változtat, akkor véget kell vetni annak.

De ugye jól jön az anyagi biztonság és egy balek, aki hordja haza a lóvét igaz?

2013. márc. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!