Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek még? Megcsaljam?

Figyelt kérdés
Párommal 2éve élünk együtt. Van egy gyerekünk. A terhesség alatt alig volt szex,előtte majdnem minden nap szeretkeztünk,amit általában ő akart. Miután megszültem (nem maradt rajtam felesleg,kondizom, és sokat adok magamra) most hetente egyszer vagyunk együtt, ha közeledem lepattint, mert filmet néz,fáradt,bla bla bla... Nekem ez kevés, már mondtam neki rengetegszer. Mondtam szépen, mondtam csúnyán, meg akartam beszélni, nem hajlandó rá,és változtatni sem akar.Ne írjátok h hagyam el, nem tehetem,mert nincs meg hozzá az anyagi biztonság. Ő 33 éves férfi, én 24éves nő.
2013. febr. 19. 17:17
1 2 3 4 5 6
 51/55 A kérdező kommentje:
Így van. Nem kell irigykedni, én ezt is megtehetem :D Eltartanak máshol meg jól érzem magam. Ha foglalkozna velem nem verném át.
2013. márc. 4. 17:38
 52/55 anonim ***** válasza:

Szerintem értelmes férfi, bottal sem nyúlna hozzád. Azon nem gondolkoztál még, hogy a pasid miért nem akar megdugni gyökér?

Már nem tudsz mit mondani, csak fröcsögsz itt kínodban. Szerintem téged jó ideig nem fog megb*szni senki, csak az áram. Sajnálom, hogy az ilyen retardáltak gyereket hoznak a világra. PErsze nyilván ő a hibás, hogy egy elviselhetetlen, hülye p*csa vagy, akitől már a zsebhoki is jobb. Az biztos, ha az én nőm lennél és félre mernél b*szni, kicsinálnálak.

2013. márc. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:

a gyerekednek ne szégyelld majd ezt megmutatni 14-15 év múlva, csak hogy legyen képe arról, milyen az anyja


bár az se lenne rossz ötlet, ha ezt most megmutatnád a férjednek, hadd mondja már meg ő, hogy mit érdemelsz. törődést, vagy durvábbat

életképtelen köcsög k.rva...a mocskos cigány formádat te senkiházi. csak a halált érdemled, nem a b.szást, hülye retkes, büdös p.csa

hagyd ott szerencsétlen gyereket meg a férjedet, és takarodj dolgozni a sarokra ahova való vagy, ezeket a szerencsétleneket mentsd meg legalább magadtól

2013. márc. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 A kérdező kommentje:
micsoda idióták vagytok!!! :D Ti vagytok a szánalmasak, ahogy véditek a pasit, nem is ismeritek. Mindenkinek ilyen férjet kívánok, és ha netalántán félre lépne valaki, azt én akasztanám fel. Idióta kis balfa*ok vagytok, földhöz ragadtak. Még h engem nem ba**sz meg senki, el vagy te tévedve babám nagyon :D Én kellek valakinek, az más h te már nem kellesz.
2013. márc. 5. 09:52
 55/55 anonim ***** válasza:
Végigolvasva a beszélgetéseket és pocskondiázásokat, arra kérlek kedves kérdező, hogy miután felállsz a képernyő elől, ne a férjeden és a gyerekeden töltsd ki a dühöd.
2013. ápr. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!