Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok kiakadva?

Figyelt kérdés

Influenzás vagyok. Barátom szombat délelőtt, mielőtt elment tőlünk, megígérte, hogy este siet vissza hozzám, csak elvégzi az otthoni teendőit. Egész nap őt vártam. Mikor viszont 6kor megérkezett, közölte, hogy itt van az egyik haverunk, és most megy vele kocsmázni, aztán pedig bulizni.

Nem mutattam neki a véleményemet, pedig nagyon kiakadtam. Megkérni nem akartam, hogy maradjon, mert úgy gondolom, ha ezt már kérni kell, és nem magától jut eszébe, az már gáz.

Kib*szottul szarul esett. És nem az, hogy nélkülem ment el, hanem mert megígért valami, aztán b*szott rá.


2013. febr. 24. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem jogos,miért kéne melletted ülni még beteg vagy? miért ne bulizhatna? ilyen hozzáállással ami neked van nem okáig lesztek együtt.
2013. febr. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sztem jogosan vagy kiakadva,főleg,h megígérte,h veled lesz,de ha nem ígéri,akkor is lehett volna tekintettel rád sztem.

Én tuti a bnőmmel lennék inkább,ki tudja,ha úgy alakul,az a 2-3 fok még jobb is lehet..:D

2013. febr. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jogosan akadtál ki!

Egy rész megigérte.

Másrészt nem túl jó ötlet "egyedül" bulizgatni.

Bár az is igaz,hogy kell néha egy két görbe este a párunk nélkül,de most beteg vagy és szükséged lett volna rá.

2013. febr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad adok neked! Az ígéret az ígéret!!
2013. febr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem értem,miért vagy kiakadva,vissza is ment hozzád,ahogy ígérte,megnézted hogy vagy,nem köteles ott ülni az ágyad mellett még te teleköhögöd a szobát.Közbe lett más programja,de Ő visszament hozzád megnézett és elmondta,hova megy,azt is csinálhatta volna,hogy ír egy smst.Szóval szerintem nincs jogod kiakadni,én nem vártam volna el sose a páromtól,hogy üljön mellettem még én jó beteg vagyok,és megbetegítem,meglátogatott,beszéltünk kéz.
2013. febr. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!