Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a vélemyetek a 'barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vélemyetek a 'barátság extrákkal' dologról?

Figyelt kérdés
Ami tényleg érzelmek nélkül megy

2013. febr. 26. 20:25
1 2
 11/14 anonim válasza:
én most próbálkozok,hogy összehozzak egy ilyet... remélem sikerül 18/f
2013. febr. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Örülök hogy egyetértetek abban hogy ez jó dolog...most én is mondhatni szert tettem egy ilyen kapcsolatra,de barátnőm nem helyesli.

Mondjuk van egy srác akinek tetszem is meg ő is nekem,de még egyenlőre messze van...és még nem járunk,úgyhogy nem számít megcsalásnak.Szerintetek?

2013. febr. 27. 15:40
 13/14 Klaus98 válasza:
Hát ez akkor jó ha nem megy a barátságotok végére, mert akkor nem éri meg. De egy ilyen kapcsolat sem elképzelhetetlen, sőt annyira nem is rossz. Elvégre ha van olyan személy aki nem akar egy párkapcsolatban benne lenni (pl.: időhiány, munkahely,....stb.) annak jó, és jobb mint egy úton felvenni egy büdös, olcsó ribancokat!
2013. márc. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Klaus98 válasza:
És ha még nem jártok akkor nem szám,ít megcsalásnak :)
2013. márc. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!