Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak vele? Gyilkos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak vele? Gyilkos 3szög.

Figyelt kérdés

1,5 éve van barátnöm.Kb 8 hónapja tök olyan mintha szingli lennék.Semmi szex,semmi kedvesség.

Megváltoztunk mindketten,állandóan összeveszünk,barátnöm sajnos nagyon hisztis.Olyanokért hisztizik hogy pl ha beteg miért nem kérdezem meg hogy mibaja.Az a baj hogy ez engem igazán nem is érdekel,mert szerintem már nem szeretem.Söt biztos.

Ö sem szeret szerintem,de úgy viselkedik.

Nem szeretem ha velem van,szörös a háta és ez engem nagyon zavar.Hiába mondom neki hogy nyesse le,nem teszi.

Na de vissza a lényegre,tényleg elhidegültünk és bunkók lettünk egymással.

Szakítani nem tudok vele,mert olyan szinten hisztizik és sajnos papucs lettem hogy megsajnálom és kibékülünk.

Azonban van egy másik lány is,tetszik nekem és én is neki.Nagyon jól kijövünk,mindenben hasonlítunk és mindig ìr. :)


Én 17/F barátnöm 18/L. a csaj aki tetszik 16.


2013. febr. 27. 22:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Egyébként meg szakíts vele és jöjj össze a másik lánnyal..
2013. febr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Láyszik neki,de ne ezen akadjatok már ki.Nem ez a lényeg. XD
2013. febr. 27. 22:13
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Te egy beteg ember vagy úgyhogy jó helyre jöttél.Tudnál képet feltölteni a szőrös hátáról?
2013. febr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Hát, én nem haboznék...


Nem tudom, hogy mennyire laktok egymától messzire, meg azt sem, hogy az új 'jelölt' merre lakik.


A lényeg.


A mostanit leugatod, hogy ennyi volt, ne keressen, ne hívjon, ne írjon, felejtsen el...

Megszakítasz vele mindenféle kapcsolatot, teljesen ignorálod a hisztijét, az üzeneteit, hívásait, mindent!!!


Kicsit vársz, persze közben a másik lánnyal ápolod a kapcsolatot, aztán, ha a szőrős hátú exed lenyugodott, mert olyan nincs, hogy nem nyugszik le, akkor már nyert ügyed van.

2013. febr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"nyesse le"

Mármint a hátát, vagy a Csubakka jelmezt?

2013. febr. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Ha tetszik egy másik csaj, akkor ezt a kapcsolatot zárd le.

A másik nem kéne mindenkinek mindent elmondani, még akkor se, ha nem tudják ki vagy. Némi szelektálást nem árt ilyen témában sem tenni. Jaj ez a papucs duma. Hát én azt használom, férfiben más amit használok. Szóval nekem másra kell! Na lényeg beszélj vele, mert ez szar így. N

2013. febr. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Olyan aranyosak vagytok és vicces szövegeitek vannak. :D

Általatok bátorságot nyerek!Köszönöm!

2013. febr. 27. 22:17
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg!!! A 16 -osnak igaza van! :DDDDD


Meglehet, hogy csajod is itt legel, aztán egyből felismeri a szitut! :D

És egyből átlátja, hogy milyen "szőrszál hasogatónak" tartod :DDDDDDDDDDD

2013. febr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

aztaku*va xDDDD 18-ból legalább 10 a szőrön volt fennakadva xDD egyébként mondd meg Chewbaccának hogy ennyi volt Chewbi! aztán ki is röhögheted xDDDDD bocs ezen mindjárt meghalok

ennél már csak az egyik bajszos meg partiszemöldökös 'csaj' ismerősöm jobb őt mindenki Mauglinak hívja xD

2013. febr. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Figyelj mán komám he! Biztos, hogy csaj a te barátnőd? Mert ha az én barátnőm fiu lenne, lehet én sem nagyon erőltetném azt a szexet! Meg aztán én is sokszor összevesznék vele!
2013. febr. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!