Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van fiú-lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés
Véleményeteket fejtsétek ki bővebben.Kíváncsi vagyok,ki mit gondol!(: (példák is jöhetnek)

2013. márc. 7. 11:50
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
55%

Amúgy aki szerint nincs az meg is tudja indokolni ?

Mert néhányunknak meg többszöri tapasztalat hogy van, némelyik barátság pedig 5-10-20 éve fenn áll.

2013. márc. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Nincs.
2013. márc. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

Telejesen csak és kizárólag baráti érzelmeken alapuló barátság szerintem nincs!

Nekem is van egy fiú barátom akit gyerekkorom óta ismerek és mindent megtudok vele beszélni...azonban azzal is tisztában vagyok,hogyha nem lenne neki és nekem is komoly kapcsolatom bizony összegabalyodnánk.

28/N

2013. márc. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
Fiú-lány barátság esetében mindig valami kompromisszum köttetik valamelyik fél részéről. És adott fél részéről általában titokban. Akik azt mondják, hogy 10-20 éve van más nembéli barátjuk, azok csak nem tudják, hogy az a barát igazából csak a jó kapcsolat miatt kényszerítette bele magát a "barát szerepbe" valamikor. Persze évtizedek után ez átalakul egyfajta megszokássá már, de minden esetben egy megalkuvással indul.
2013. márc. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:

"Akik azt mondják, hogy 10-20 éve van más nembéli barátjuk, azok csak nem tudják, hogy az a barát igazából csak a jó kapcsolat miatt kényszerítette bele magát a "barát szerepbe" valamikor."


5-ös vagyok. Nálunk ez nem így volt. Már akkor is mindketten másba voltunk szerelmesek, méghozzá nem is akárhogy, sokszor egymásnak sírtuk ki magunkat. :D A párom és a lány barátja szintén hasonlóképpen.


Szóval nem vita tárgya, hogy vannak ilyen barátságok. Tény, hogy nagyon sok esetben más érzések is keveredhetnek bele, de nem törvényszerűen. Most az, hogy ezt valaki még nem tapasztalta, csak annyit jelent, hogy ő ezt még nem tapasztalta, nem azt, hogy nincs.

2013. márc. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

" Nálunk ez nem így volt. Már akkor is mindketten másba voltunk szerelmesek, méghozzá nem is akárhogy, sokszor egymásnak sírtuk ki magunkat. :D A párom és a lány barátja szintén hasonlóképpen."


Azt,hogy a másik félnél ez,hogy is van pontosan azt sosem tudod meg,csak azt amit mond.

Nem arról van szó,hogy nem lehettek másba szerelmesek.

Én is szerelmes lettem valakibe annak ellenére,hogy vonzódtam a gyermekkori fiú barátomhoz (amit persze semmi pénzért nem mondtm volna el neki)

2013. márc. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

"Azt,hogy a másik félnél ez,hogy is van pontosan azt sosem tudod meg,csak azt amit mond."

Ez nem így működik. Tudod, ha valakit éveken keresztül ismersz és kapcsolatban állsz vele, akkor azt esetleg valamennyire tudja titkolni, ha beléd szerelmes. De ha valaki másba és mást sirat, akkor azt annyira már nem tudja megjátszani és az én barátom akkor titkolni sem tudta volna, hogy szerelmes abba a lányba. Én pedig a másik pasiért voltam odáig, meg vissza.

Kettőnk közt nem volt semmilyen testi vonzalom, még csak nem is voltunk egymás esetei. Viszont nagyon jókat el tudtunk beszélgetni, sok volt a közös érdeklődés.

Úgyhogy itt nem játszik az amúgy nagyon romantikus, lányregénybe illő éveken át eltitkolt szerelem, amiben itt annyian hisznek. :)

2013. márc. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

Akkor mégegyszer mondom....NEM szerelemről van szó.

A sima vonzódást pedig bárki bármeddig tudja titkolni,nekem is sikerült folyamatosan már 12 éve.

2013. márc. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

Van.

Nekem is van egy lány barátom és az elmúlt 8 évben egyikőnk sem képzelt bele semmi romantikát. Egyébként több fiúhaverja, barátja is van, felteszem, azért tudja kezelni az ilyesmit, mert két bátyja van.

2013. márc. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

Én elhiszem, hogy van ilyen. Mondjuk nem értem ezt a vonzalmat, mikor nekünk pl. még csak nem is az a típus volt az esetünk, amit a másik képviselt külsőleg.

Ha lelki vonzalomról beszélünk, akkor igen, egyetértek. Viszont lelki vonzalom az azonos nemű barátaimmal is kialakul. Ha nem lenne köztünk ilyesmi, a barátság sem alakulna ki.

2013. márc. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!