Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van fiú-lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés
Véleményeteket fejtsétek ki bővebben.Kíváncsi vagyok,ki mit gondol!(: (példák is jöhetnek)

2013. márc. 7. 11:50
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
20. vagyok, a 18. válaszra ment. :)
2013. márc. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Többszöri tapasztalat onnan van,hogy pár év barátság után többet akartak a másik felek.
2013. márc. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Ja! Öt éve férjnél vagyok, az biztos nem párkapcsolat. Hogy mekkora sületlenségek vannak, itt néha, az ész megáll. :D
2013. márc. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Gondolom mindenki a saját tapasztalatát íja le kedves utolsó:D
2013. márc. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

Attól még,hogy egyeseknek nem sikerül egy ellenkező nemű emberrel barátságot,az nem azt jelenti,hogy nincs.Tapasztalatból mondom,hogy van,de időnként több lesz belőle,ami nem mindenesetben rossz.Van olyan lány akivel 10 éve barátok vagyunk.A másik eshetőséghez is volt szerencsém.

Férfi és nő közt lehet barátság,csak nem szabad átlépniük bizonyos határokat és akkor nincs semmi gond.

2013. márc. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
#23: attól, hogy 5 éve házas vagy, a férfi barátod lehet párszor meg akart már dugni az évek során, csak tiszteletben tartotta a helyzeted :-P De neked erről nem kellett tudnod ...
2013. márc. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Nos akik úgy gondoljátok, hogy nincs fiú és lány között barátság, mert az egyik úgy is mindenképpen szana-széjjel kívánja a másikat. Akkor ti nyilván lendületből kívánjátok a barátaitok vagy barátnőitek párját is.
2013. márc. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

#27: Lehet én vagyok gyengeelméjű, de ennek a következtetésnek a logikáját nem vágom ... :-(

Egyébként meg régi igazság, hogy férfi nőtől egyet akar csak ... :-P

2013. márc. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Csak az a logikája, hogy kb így születnek a barátságok férfi és nő között. Azaz az ember például összebarátkozik a társaságból a haverja barátnőjével, stb..

Mert ugye a barát és a barátnője együtt mocorog. Így nem nehéz összehaverkodni a lánnyal is. Egyébként fogadjunk nincs lánytestvéred.

2013. márc. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Nincs, egyke vagyok :-D De minden nő potenciális "partner jelölt", a haverom barátnője is. Természetesen nem lépek ilyen helyzetben, mert tiszteletben tartom őket ... Amíg együtt vannak :-P És ha együtt maradnak, akkor sem lesz a barátom, hanem a barátom barátnője marad mindig.
2013. márc. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!