Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolat mellett szexkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat mellett szexkapcsolatból kialakult szerelem? Bővebben lent, várom a véleményeket, tanácsokat!

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt a barátommal. Külön töltöttük a szilvesztert és akkor történt, hogy nagyon egymásra kattantunk a bátyám egyik legjobb barátjával és lefeküdtem vele. Régebb óta van kettőnk közt ez a vonzalom. Azóta ez többször megtörtént és ez már több köztünk, mint szimpla szex. Senki nem tud róla. A barátommal azóta nem szexeltem különböző kifogásokkal. Nem megy egyik ágyból a másikba. Ő nagyon szeret engem és én is szerettem őt, de ez nálam elmúlt. Ő volt nekem az első. Nem vagyok r.b.nc alkat, nem tudom bárkinek oda adni magam, hiába volt jelentkező. 20 éves voltam mikor elvesztettem vele. Rettenetesen szarul érzem magam az egész dolog miatt és egy k.csög k.rv.nak. Nincs szívem szakítani vele és főleg, ha ez az egész kiderül ki mit fog szólni hozzá. Mégis csak ezer éve családi barát. A következményeket vállalom, mert én tehetek róla, de a barátommal nem tudom mi lesz és hogy közlöm vele, hogy én ezt már nem akarom. Semmit nem sejt és fülig szerelmes. Azt is elnézi, hogy szilveszter óta semmi szex nem volt.

A tesóm barátjával sokkal jobb minden. Ő annyira más, mint a barátom. Vicces, határozott, tudja, hogy bánjon egy csajjal, a szex meg fantasztikus. Jobban érzem vele magam és sokkal erősebbek az érzéseim, mint valaha a barátom felé is volt. Nem akarok sajnálatból vele lenni és nagyon szeretem őt, mint embert, nem érdemli ezt meg.

Ti mit tennétek? Hogy szakítanátok? Elmondanátok neki, hogy mi volt vagy jobb, ha nem tudja? Rögtön felvállalnátok a másik fiút vagy hagynátok időt még előtte? Várok minden tanácsot! 21/L


2013. márc. 9. 10:41
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Mindenképp el akarom neki mondani, mert nem bírom tovább és nem szeretném tovább húzni az agyát és becsapni. Fáj, hogy szenvedni fog. Múltkor is mikor közeledni akart, de én visszautasítottam valami kamu dumával, arra is csak annyit mondott, hogy nem baj, ő enélkül is szeret és nem kell neki más stb. majdnem elsírtam magam, hogy tudok vele ennyire szemét lenni. Annyira nehéz.. Nem magam miatt félek a dologtól, hanem őt féltem benne.
2013. márc. 9. 11:35
 12/38 A kérdező kommentje:
A bátyám haverja azt mondta, nem kockáztatna meg egy ennyi éves barátságot egy szimpla szexért. Az egész családunkkal jóba van. Nincs olyan hét, hogy ne jönne át. Azt mondta úgy érez, ahogy én.
2013. márc. 9. 11:38
 13/38 anonim ***** válasza:
Semmi nem lesz a barátoddal. Természetesen ki fog borulni, egy ideig teljesen padlón lesz, aztán összeszedni magát és boldog lesz valaki mással. Engem is otthagyott 2 éve ilyenkor a nagy szerelmem, azt hittem, soha nem állok fel ebből, de most olyan szerelmes vagyok valaki másba, mint a huzat. Ne amiatt aggódj, hogy vele mi lesz, hanem amiatt, hogy jelenleg önző módon rabolod az értékes idejét. Én már csak azért haragszom utólag az exemre, hogy nem előbb szólt, hogy nem vagyok kívánatos számára az életében, mert sok lehetőséget elszalasztottam azidőtájt, mikor fölöslegesen rabolta az időmet.
2013. márc. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
És szerintetek ér becsapni azzal, hogy azért szakítok vele, mert elmúlt? Vagy be kéne vallani, hogy van valaki más? Ilyenkor az őszinteség jobb vagy a kegyes hazugság?
2013. márc. 9. 11:57
 15/38 Tyler913 ***** válasza:
Nagyon nehez kerdes Szerintem talan jobb,ha nem vallod be,hogy megcsaltad, es nem a sajat kenyelmed,hanem az o onbecsulese miatt. Viszont ne is hazudj,ha esetldg rakerdez,van-e harmadik,akkor (a reszletek ecsetelese nelkul) elmondhasz annyit,hogy van.
2013. márc. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
Légy szíves, mondd el neki, hogy azért nem szexeltek, mert másra gerjedsz hónapok óta és bele is zúgtál. Így legalább szerencsétlen nem fog a szakítás után még vágyódni utánad és nem csinálsz belőle még nagyobb kutyát ezzel. Hogy lehetsz ilyen lelketlen te rühes ribanc?
2013. márc. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

Nehogy elmondd már neki, hogy három hónapja mással kú.rsz! Hát teljesen tönkre akarod tenni azt a szerencsétlen srácot?


A fene nagy őszinteség ebben az esetben csak a saját lelkiismereted tisztogatásának önző érdekét szolgálná, de nem azt, hogy neki jobb vagy könnyebb legyen.


Légy erős, állj elé, és mondd el, hogy elmúlt, már nem szereted. És szakíts meg vele minden diplomáciai kapcsolatot.


Egyébként ha te nem vagy rib.anc alkat, akkor ki az?


Én sem vagyok szent, én is csaltam már meg pasimat, másnap (!) eléálltam, és megmondtam, hogy bocs, de ennek vége, nem látom, hogy lenne közös jövőnk. Mert ha képes vagyok megcsalni, akkor nincs is, ergo még csak nem is hazudtam. Lelkiismeretfurdalásom volt, utáltam magam. De nem tapostam volna bele a lelkébe az igazsággal, csak hogy nekem könnyebb legyen.


25/N

2013. márc. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Ha azt mondom, hogy beleszerettem másba attól a padlóra kerülne, hogy ő nem tudott nekem mindent megadni. Ha simán szakítok tuti azzal jönne, hogy próbáljunk javítani a helyzeten és saját magát okolná pedig nincs miért. De ha elmondom, hogy megcsaltam rohadt megalázottnak érezné magát. Ebből csak ő jön ki rosszul, aki semmi hibát nem követett el és mégis saját magát fogja okolni.
2013. márc. 14. 17:23
 19/38 anonim ***** válasza:
Ti nők miből gondoljátok, hogy mi férfiak jobban szeretjük a kegyes hazugságot? Ha megmondja neki, hogy félrekúrt, akkor legalább szerencsétlen srác kiábrándul belőle és könnyebb neki túl lépni rajta.
2013. márc. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
Csak azt tudnám, hogy miért három hónap után jut eszedbe, hogy mekkora szemétláda vagy ezzel a szerencsétlen sráccal...
2013. márc. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!