Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolat mellett szexkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat mellett szexkapcsolatból kialakult szerelem? Bővebben lent, várom a véleményeket, tanácsokat!

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt a barátommal. Külön töltöttük a szilvesztert és akkor történt, hogy nagyon egymásra kattantunk a bátyám egyik legjobb barátjával és lefeküdtem vele. Régebb óta van kettőnk közt ez a vonzalom. Azóta ez többször megtörtént és ez már több köztünk, mint szimpla szex. Senki nem tud róla. A barátommal azóta nem szexeltem különböző kifogásokkal. Nem megy egyik ágyból a másikba. Ő nagyon szeret engem és én is szerettem őt, de ez nálam elmúlt. Ő volt nekem az első. Nem vagyok r.b.nc alkat, nem tudom bárkinek oda adni magam, hiába volt jelentkező. 20 éves voltam mikor elvesztettem vele. Rettenetesen szarul érzem magam az egész dolog miatt és egy k.csög k.rv.nak. Nincs szívem szakítani vele és főleg, ha ez az egész kiderül ki mit fog szólni hozzá. Mégis csak ezer éve családi barát. A következményeket vállalom, mert én tehetek róla, de a barátommal nem tudom mi lesz és hogy közlöm vele, hogy én ezt már nem akarom. Semmit nem sejt és fülig szerelmes. Azt is elnézi, hogy szilveszter óta semmi szex nem volt.

A tesóm barátjával sokkal jobb minden. Ő annyira más, mint a barátom. Vicces, határozott, tudja, hogy bánjon egy csajjal, a szex meg fantasztikus. Jobban érzem vele magam és sokkal erősebbek az érzéseim, mint valaha a barátom felé is volt. Nem akarok sajnálatból vele lenni és nagyon szeretem őt, mint embert, nem érdemli ezt meg.

Ti mit tennétek? Hogy szakítanátok? Elmondanátok neki, hogy mi volt vagy jobb, ha nem tudja? Rögtön felvállalnátok a másik fiút vagy hagynátok időt még előtte? Várok minden tanácsot! 21/L


2013. márc. 9. 10:41
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Már másnap tudtam, hogy az vagyok.. ha odaállnék elé és megmondanám, hogy megcsaltam, de szeretem biztos vagyok benne, hogy nagy nehezen túltenné magát rajta és megbocsájtana, mert szeret. De így, hogy totál belezúgtam a másik srácba sokkal nehezebb, mert nem tudom neki viszonozni csak otthagyni.
2013. márc. 14. 17:36
 22/38 anonim ***** válasza:

"megcsaltam, de szeretem"


Imádom ezt a szóösszetételt. :DDD

Nem szereted drágám, még csak nem is tiszteled. Sőt, szarba se nézed.

2013. márc. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Az egy feltételes szó összetétel volt, ha ezt mondanám megbocsájtana, de nem így van. Amúgy, mint embert szeretem, de nem vagyok szerelmes.
2013. márc. 14. 17:41
 24/38 anonim ***** válasza:
Akkor miért vagy MÉG MINDIG vele?
2013. márc. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
Mert nem tudom hogyan bántom meg kevésbé. Én nem akarok neki rosszat, bár ezzel már elkéstem. Próbálok tök negatív lenni vele meg minden hátha megun és otthagy, de annyira megértő.
2013. márc. 14. 17:50
 26/38 anonim ***** válasza:

Nem lehetsz ennyire gyáva. Próbálsz negatív lenni vele, hátha megun?

Tudod, mit? mondd el neki, hogy három hónapja félrekú.rsz. Remélem lekever egy büdös nagy pofont is, mert azt érdemelnéd. Ócska riba.nc vagy, semmi más. Ha véletlen ő nem pofoz meg, gyere el, majd én megteszem. Az ilyen undorító nők miatt gondolják a pasik, hogy minden nő szemét. Állj elé és szakíts vele, teljesen mindegy, mit mondasz szerencsétlennek, csak ne itt magyarázkodj.


25/N

2013. márc. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Ne dobálozzunk már ilyen jelzőkkel sztem rohadtul nem ismersz, mint embert..
2013. márc. 14. 18:35
 28/38 Tyler913 ***** válasza:
Pedig igaza van... Ezek utan egy karitativ szolgalat vezetoje is lehetnel,aki mellekallasban kidobott kiscicakat ment meg... Meg probalsz is vele "tok negativ" lenni,hatha radun? Folyamatosan csalod a hata mogott, szexualisan es minden egyeb tekintetben hideg vagy vele,atvered, es ezel utan meg higgyuk el,hogy te ot nem akarod bantani? Egy nagy lof.szt! Egyszeruen gyava vagy ele allni,csak huzod az idot,hatha magatol megoldodik a dolog. Es ezek utan nem vagy r.bancos alkat? Ennel nagyobb aljassagot nem tehet no ferfivel,ugye tudod? Ezek utan megis azt mondom, holnap allj szegeny srac ele,mondj el mindent,es viseld el,amit kapno fogsz. Oszinten remelem,nem fogja majd vissza magat...
2013. márc. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

Egyetértek Tylerrel, sza.rok rá, hogy milyen ember vagy, ez a sztori többet mondott rólad, mint elég. Nyilván nem jó hallani, hogy ócska rib.anc vagy. De attól még igaz.


25/N

2013. márc. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
Nem akkora pondró, hogy megüssön egy lányt még ha az meg is érdemelné.
2013. márc. 14. 23:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!