Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit válasszak: kedves jófiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak: kedves jófiú, szépfiú, középkorú vonzó pasi?

Figyelt kérdés
Kis kiegészítés. Három férfi van az életemben. Egy aranyos, rendes srác, aki mellett jól érzem magam, de nem vonz különösebben. Egy szépfiú, aki mivel jól néz ki, nagyon vonzó külsőleg, de belső hiányosságai azért bőven akadnak. És utoljára a negyvenes érett pasi, aki hihetetlenül vonz sz.xuálisan és tudja, mit szóljon hozzám, mi érdekel. 25 éves vagyok. Ti kit választanátok?
2009. szept. 13. 22:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én az utolsót választanám. Kor nem számít, főleg ha szereted, vagy szeretitek egymást. bátran vágj bele, és ne érdekeljen mások véleménye! :) 21/L
2009. szept. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen, de a negyvenessel lenéznek, elítélnek. Nehéz!
2009. szept. 13. 22:13
 3/17 anonim ***** válasza:

Ez vicc...


De most komolyan, ilyen kérdéseket hogy lehet feltenni?? Mi nem ismerjük őket különösebben, és amikor választás elé dobod a kínálatot, mindenki azt fogja választani, amelyiket a legjobbnak kiállítod.

érett pasi, vonzó kívül-belül (mi kell még?) vs. rendes srác, aki nem is vonz különösebben (ahogy ezt leírtad senki nem fogja ezt ajánlani) + selyemfiú... (esélytelen)

2009. szept. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én egyiket sem, inkább keresnék egy negyediket magamnak, aki korban is illik hozzám, és külsőleg is, belsőleg is oké.
2009. szept. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
22:15ös vagyok, aki lenéz/elítél, azokkal nem kell foglalkozni. Nagyon sok pár van nagy korkülönbséggel szerte az egész világon. Mo. sem kivétel.
2009. szept. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem dobom őket ide nektek, csak szeretném tudni, hogy mások mit gondolnak. A döntésemet már meghoztam. Kíváncsi vagyok, ha a helyemben lennétek, ti hogy döntenétek...
2009. szept. 13. 22:20
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én fiú vagyok, szal nem értek a női logikához, de én a te helyedben az elsőt választanám, ha már mindenáron e közül a három közül kell. Egy nálam 15 évvel idősebbel nem szívesen jönnék össze, ez csak nagyon-nagyon ritkán alakul hosszútávon jól. Egy negyven éves férfinak már teljesen más a világlátása, mást vár el az élettől, mint egy 25 éves. A másodikkal baromi sok munka lenne, ahogy írtad, meg kellene változtatnod belsőleg, az pedig nem egyszerű. Az elsővel viszont jól érzed magad, kedves, aranyos, a fizikai vonzalmat pedig simán az idő is meghozhatja.
2009. szept. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Igen, én is az elsőt választanám.

A másodikkal nem lehet hosszú kapcsolatra számítani, főleg ha többet van a tükör előtt, mint te. Lehet magába szerelmes.

A 3.-at semmiképp. Azokat, akik ilyennel jönnek össze, általában pénzéhes szajhának tartják.

2009. szept. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Első, első, első!!!!
2009. szept. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én csak annyit tennék hozzá, hogy szegény szerencsétlen elsőnek ne húzd az agyát, hanem közöld vele, hogy ne számítson semmire


Egy "első" voltam

2009. szept. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!