Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit válasszak: kedves jófiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak: kedves jófiú, szépfiú, középkorú vonzó pasi?

Figyelt kérdés
Kis kiegészítés. Három férfi van az életemben. Egy aranyos, rendes srác, aki mellett jól érzem magam, de nem vonz különösebben. Egy szépfiú, aki mivel jól néz ki, nagyon vonzó külsőleg, de belső hiányosságai azért bőven akadnak. És utoljára a negyvenes érett pasi, aki hihetetlenül vonz sz.xuálisan és tudja, mit szóljon hozzám, mi érdekel. 25 éves vagyok. Ti kit választanátok?
2009. szept. 13. 22:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
attól függ házasodni akarsz,vagy csak szórakozni:d
2009. szept. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Csak komoly kapcsolatra vágyom....
2009. szept. 14. 09:37
 13/17 anonim ***** válasza:
negyvenes pasit!! :) nekem is volt dolgom egy olyannal,soha senki mással nem volt olyan jóó :D
2010. febr. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
XD Szerintem az eltelt öt hónap alatt már választott :D
2010. febr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Na,kedves Kérdező,kit választottál végül? Elmondod? :)
2010. febr. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
A kedves jófiút. :-) Köszi az érdeklődésedet!
2010. febr. 7. 12:37
 17/17 anonim ***** válasza:

Szia,kedves Kérdező,amennyiben szabad még a negyvenes férfi,megadnád nekem az elérhetőségét? Engem meg pont ez a korosztály vonz, csak nincs a környezetemben olyan aki tetszene éppen.

Köszönöm! ( huszonéves nő)

2010. okt. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!