Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú (hűűűha) akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú (hűűűha) akivel nem tudom mi a helyzet, de egyre jobban hiszek abban hogy magam se vagyok normális. Vagy mégis?

Figyelt kérdés

A fiúval minden oké volt, sőt több mint oké. Beszélgettünk (sokat) és gyakran voltunk együtt akkor is amikor csak úgy "lógtunk". Bevallom, úgy éreztem hogy a dologból lehet valami. Aztán, én tényleg nem tudom hogy mi történt: egyik napról amásikra nem is beszéltünk: se a suliban, iskolán kivül pedig már (lassan) énis úgy terveztem hogy össze se fussunk annyira irritált amit tett. (vagy amit nem) Nemrég olyan dolgot tett hogy rettenetesen nagyot csalódtam benne, rá se bírtam nézni. Neki van egy másik lány, ami fáj, de sajnos csak röhögni tudok. Nekem fiúk úgy gondolom hogy lehetnének mert rengeteg barátom van, de köcsög nem vagyok hogy azért járjak valakivel mert.... Teljesen felejtsem el? Ez most ilyen szerelmi csalódás?

Beszélni nem akarok vele, mert mi van ha a részéről nem volt semmi? (Bár ezt tényleg nem hiszem) Nézzem levegőnek? Vagy csak hallgassak mégtöbb rockot?


2013. márc. 10. 19:30
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

az életkoromat imádom :D De mind1 a magyarázkodás hogy mért tettem, a lényeg hogy biztos hogy nem vagyok az exed. :D

Szóval még1 érettségi? Phuu..sajnállak. Nekem egy gyengébb kémiadoga is bőven elég ahhoz, hogy biztos legyek abban hogy nem fogok érttségizni.

És hamár a kérésemet (a te szavaiddal éve haha:D) offoltuk, hogy vagy?

2013. márc. 11. 18:58
 32/38 anonim ***** válasza:

hogy lehet a dátumot imádni, a combot meg nem?:D mindent beosztasz úgy, hogy szeretem/nemszeretem?:D

ezért nem kell kémiából érettségizni:D és amúgy neparázz, nem olyan nehéz, mint beharangozzák:D


és köszönöm kérdésed, jóllakottan:P de neki kell esnem most a tanulásnak, mert holnap jó mókák várnak:S

2013. márc. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

jajj, a combom csak vicc volt! Nehogymár azthidd hogy azon siránkozom hogy van combom :D hahaha...neeemmm :D

az életkoromat pedig igenis szeretem, egy nappal nem szeretnék öregebb lenni :D

Jóllakottan? :D Mit ettél? Csakhogy adj 5leteket :D

De pill. Szóval akkor te még sulis vagy. Részvétem!

2013. márc. 11. 19:05
 34/38 anonim ***** válasza:

én feltétel nélkül szeretem a lányok combjait:P;)

krumplit hússal:D

az érettségi csak egy dolog, az a kezdete a dolgoknak:D

2013. márc. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:

na erre nem jut szembe semmi frappáns, túl elgondolkodtató volt az utolsó mondatod.

(vagyis valami hülyeség megszületett a fejemben, de írásbafoglalni nem tudtam, úgyhogy szerintem nálam itt bukott el az érettségi ötlete)

na és ma mi van veled? :D

2013. márc. 15. 22:35
 36/38 anonim ***** válasza:

hűűhaa. látom elvagytok. :D

őrült vagy, semmi kétség!

üdv a klubban;)

rock foreveer

2013. márc. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Jaj, most latom, elfelejtettem reagalni:S

Bar most hirtelen nemtudnek mit irni, mert be vagyok csipve, de vedd ugy hogy legalabb annyira tartalmasat szoltam, mint Te!:)

2013. márc. 29. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:

ez úgy gondolom méltó befejezése a beszélgetésünknek(?) :D

azért remélem sikerült az a szintemelő :D

2013. aug. 6. 22:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!