Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú (hűűűha) akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú (hűűűha) akivel nem tudom mi a helyzet, de egyre jobban hiszek abban hogy magam se vagyok normális. Vagy mégis?

Figyelt kérdés

A fiúval minden oké volt, sőt több mint oké. Beszélgettünk (sokat) és gyakran voltunk együtt akkor is amikor csak úgy "lógtunk". Bevallom, úgy éreztem hogy a dologból lehet valami. Aztán, én tényleg nem tudom hogy mi történt: egyik napról amásikra nem is beszéltünk: se a suliban, iskolán kivül pedig már (lassan) énis úgy terveztem hogy össze se fussunk annyira irritált amit tett. (vagy amit nem) Nemrég olyan dolgot tett hogy rettenetesen nagyot csalódtam benne, rá se bírtam nézni. Neki van egy másik lány, ami fáj, de sajnos csak röhögni tudok. Nekem fiúk úgy gondolom hogy lehetnének mert rengeteg barátom van, de köcsög nem vagyok hogy azért járjak valakivel mert.... Teljesen felejtsem el? Ez most ilyen szerelmi csalódás?

Beszélni nem akarok vele, mert mi van ha a részéről nem volt semmi? (Bár ezt tényleg nem hiszem) Nézzem levegőnek? Vagy csak hallgassak mégtöbb rockot?


2013. márc. 10. 19:30
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:

"de ha mégis, akkor mégsem"

tessék?:D

és az előbb okoztál... Te magad ismerted be!

2013. márc. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Hah. Női logika, tudhatnáád.(bár, ritkán használom) éééés úgy gondolom hogy ezzel megis válaszoltam azt a kérdésedet hogy beismertem azt hogy csalódást okoztam.
2013. márc. 10. 19:53
 13/38 anonim ***** válasza:

Na ettől féltem.. női logika, hagyjuk már..:D

na, a kérdésed, (vagy regényed, amit gondolom hosszú perceken keresztül gépeltél, bár az értelmét nem mindig találtam meg) már nem fogják megválaszolni, mert egy csöppet szétoffoltuk a dolgot...

szóval hogy vagy manapság?:D

2013. márc. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:

Tényleg így tizedik elolvasás után rájöttem hogy a kérdésem, nos...nem kérdés..mindegy..:D

Köszönöm kérdésed megvagyok, bár a kedvenc focicsapatom kikapott , de legalább az évi szotyibevitelem megvolt.

Te?

2013. márc. 10. 20:00
 15/38 anonim ***** válasza:

csak nem fradista vagy?:D nemtom kik ellen játszottak és hogy mennyi lett a végeredmény, csak azt tudom, hogy most játszott a fradi valamelyikkel meccset, és hogy általában a fradi veszít:D

sokat süllyedtél a szememben!:D pedig már majdnem!:D

2013. márc. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

jajjj, gyorsan tisztázom magam, Hátha! :D Nem, a fradit utálom. És az újpestet is. Sőt, minden pesti csapatot. Ráadásul azt sem említettem hogy magyarok. :D Őszintén remélem hogy visszanyertem a méltóságomat a barna?kék? szemedben.

Ellenben: nem válaszoltál az én kérdésemre, pedig már kezdtem kíváncsi lenni hogy mi jót csináltál.

2013. márc. 10. 20:08
 17/38 anonim ***** válasza:

barna? kék? nem.. libafos:D

és éppen a gyakorin cseszem el az időmet, pedig kéne tanulnom, nem is keveset:S dehát ez már így marad:S:D

és most illene kérdeznem, vagy mondanom valamit... de most nem jut eszembe semmi, úgyhogy ha fönn akarod tartani a beszélgetést, írsz valami újat:D

2013. márc. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

Óóóó szóval ha fenn akarom tartani a beszélgetést,mi? :D Nem vagyok túl színes egyéniség de a sablontémákat utálom. Így a kör le van szűkítve. Hány éves vagy? És ennyire utálod a focit?

Ja és a leleső kérédsem még mindig magányosan tengeti az életét.

(ja és nekemis tanulni KÉNE)

2013. márc. 10. 20:28
 19/38 anonim ***** válasza:

van olyan szó, hogy nőtársaim.. ha nem erre gondoltál, akkor írd le megint, mert elbambultam:D


"sablönszövegeket utálom, úgyhogy inkább ismerkednék":D érteménértem.. le van szűkülve a kör, nem tudsz mást kérdezni.. igen.. persze...:D


19 vagyok, és igazából nem utálom a focit.. csak nem érdekel egyáltalán:D de azt tudom, hogy a fradisok balhésak, és az ilyen típusú viselkedést nem tartom... értelmesnek:D

2013. márc. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

jaa.. hogy szerinted ismerkedni akarok? Félreinformált vagy. Tudnék mást kérdezni, és ha ciki ha nem, arra tanítottak hogy ne tegyem. Amikor kértem hogy írj üzenetet az egyfajta teszt volt, mert ha írsz tuti nem írok vissza, így megnyugodtam hogy jajdejó, eldumálunk, itt komiban. De! Nehidd hogy egy elvetelümt, szélsőséges focidrukker vagyok, aki képtelen másról beszélni :D

Imádom az autókat is, és horgászni ! Ja és úszokis. óóóó, demivel ugye utálom a sablonos témákat megosztom veled aztis hogy utálom a combom, de ez van, ezt kell szeretni :D

2013. márc. 10. 20:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!