Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú (hűűűha) akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú (hűűűha) akivel nem tudom mi a helyzet, de egyre jobban hiszek abban hogy magam se vagyok normális. Vagy mégis?

Figyelt kérdés

A fiúval minden oké volt, sőt több mint oké. Beszélgettünk (sokat) és gyakran voltunk együtt akkor is amikor csak úgy "lógtunk". Bevallom, úgy éreztem hogy a dologból lehet valami. Aztán, én tényleg nem tudom hogy mi történt: egyik napról amásikra nem is beszéltünk: se a suliban, iskolán kivül pedig már (lassan) énis úgy terveztem hogy össze se fussunk annyira irritált amit tett. (vagy amit nem) Nemrég olyan dolgot tett hogy rettenetesen nagyot csalódtam benne, rá se bírtam nézni. Neki van egy másik lány, ami fáj, de sajnos csak röhögni tudok. Nekem fiúk úgy gondolom hogy lehetnének mert rengeteg barátom van, de köcsög nem vagyok hogy azért járjak valakivel mert.... Teljesen felejtsem el? Ez most ilyen szerelmi csalódás?

Beszélni nem akarok vele, mert mi van ha a részéről nem volt semmi? (Bár ezt tényleg nem hiszem) Nézzem levegőnek? Vagy csak hallgassak mégtöbb rockot?


2013. márc. 10. 19:30
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

utálom a combom, pff hátezigen:D


miért, ismerkedni jó dolog?:P új arcok, új történetek, új foci, új autók, új combok:D

mi ez a combos hülyeség?:D

2013. márc. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

jajj, vicceltem...mindneki tudja hogy tökéletes vagyok :D

nem, komolyan nincs bajom velük.

de nem akarok téma lenni. tényleg.

szóval, te jössz. Te utálod a combodat? És tényleg 19 éves vagy? Te ismerkedni vagy itt? Idegesít hogy 5 mp alatt felraktam 3 olyan mondatot ami úgy kezdődik vagy benne van az hogy Te?

2013. márc. 10. 20:59
 23/38 anonim ***** válasza:

nem, igen, nem, nem:D

miért utálnám a combom? azt használom járásra!:D

igen, 19 vagyok, csak nem olyan hihetetlen:O

nem, én unatkozni vagyok itt:D

miért idegesítene? valaki törődik velem^^-.-:D

2013. márc. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

nem, nem az hogy hihetelen, de úgy látom hogy van benned élet, ami a maiaikban nincs. (nem bók, nem flört, hanem TÉNY :D)

Az utolsó mondatod ambivalens. Azaz tilajdonképpen nem is azm csak akartam hogy lásd hogy ismerem ezt a szót. De kíváncsi vagyok hogy mi értesz azalett hogy valaki tőrödik velem. Így ha akarsz, írj nyugodtan, nem vagyok rosszindulatú, szóval ha tudok akkor nagyon szívesen segítek.

Ha pedig nincs semmi, akkor bocsi hogy túldramatizálom a helyzetet.

2013. márc. 10. 21:16
 25/38 anonim ***** válasza:

jaj, nem kell mentegetőzni, ha bókol az ember..;):D


jóóó, ismered, okos vagy:D azért így valahogy érettségi környékén nem is árt.. vagy ezügyben hányadán állsz?:D


és nincs semmi mentális vagy lelki problémám:D azon kívül, hogy ezen az elbäszott oldalon tépem a szám:D csak arra gondoltam, hogy unatkozom, és társaság:D (vannak barátaim is, csak na:D)

2013. márc. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

értemén. nekemis vannak barátaim, de ez így poén.

Hát..érettségi. Csalódni fogsz, és nem azért mert megbuktam. Hanem mert még van 3 évem. ja. a kilencediket taposom. Igazából azért nem mondtam mg hogy hány éves vagyok, mert a fennt említett fiú is olyan mint te. (nem megy az ma nekem.)

Szóóóval, vagy értékeled hogy (lassan) 16 évesen ilyen fejlett szókinccsel rendelkezem mint az ambivalens, vagy nem írsz többet. Mindkettőt megértem.

2013. márc. 10. 21:48
 27/38 anonim ***** válasza:

nebszfel:D

nem azért mondom ezt, mert messze van vagy mittudomén..

95ben születtél... 2013 van... nem vagyok jó matekból, de az nem 16:D

és értékelem, ügyivagy, de egyszer füllentettél:D

2013. márc. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

itt van az error. '97-es vagyok. pörfekt vagy matekból!

most, gndolom gondolod hogy hazudozó vagyok. pedig nem. ebben az egy dologban nem mondtam igazat a többi mind stabil.

De...te? Te már érettségiztél? (mármint vana ki még nem érettségizett 19 évesen)

2013. márc. 10. 21:53
 29/38 anonim ***** válasza:
felejtsd el, van ilyen, nőj fel
2013. márc. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Na, meg valaszt is kaptal:D

Es ejnyebejnye! Mit vartal az eletkorod megvaltoztatasatol?:D

Es igen, mar leerettsegiztem, bar iden szintemelozok, szoval meg egy erettsegi jeee:D

2013. márc. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!