Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? Nem bírom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Nem bírom idegileg. Miért akarnak irányítani 23évesen

Figyelt kérdés
A barátnőm szülei teljesen rám szálltak mostanság.eddig nem dolgoztam és az volt a bajuk hogy csak otthon ülök. nemrég elmentem külföldre ahonnan pár nap után hazajöttem mert a főnök szívózott velem.erre felhív az barátnőm tuti jössz ma hozzánk mert a szüleim "lehet" beszélni akarnak veled. futok a buszra lekésem. az anyukája felhív direkt lekésed mikor fontos megbeszélésünk van ma stb.. és egyszerűen nem értenek meg engem..mire jó ez nekik?amikor összejöttünk akkor mondtam a szüleinek fiatalon akarok családot sok pénzt stb.és mivel nem dolgozok kb 4 hónapja ők azt hiszik hogy szar ember mellet van a lányuk. meg hogy ne szerencsejátékozzak mert bla bla.. miért akarják mások irányítani az életemet? és hiába mondok bármit,nem értenek meg :(
2013. márc. 11. 19:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hát az írásaid alapján megértem az ősöket.

Amúgy szerintem nem akarnának irányítani, max. annyit elérni, hogy lekoptassanak a lányukról.

2013. márc. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
minek a magas szintű végzettség? :D felejtsd már el. elég jóképűnek lenni értelmesnek és bőbeszédűnek. ezzel sok ember fejét el lehet csavarni. nemrég egy élményparkban dolgoztam. hát kb minden nap kaptam pozitiv visszajelzést.szóval hagyjuk ezt a végzettséges dolgot.ki a kutyát érdekel ha valaki 7millio sulit elvégzett és egy irodában kvzik cigizik egész nap 140ezerér vagy 170 ezerér. egyik sem ér annyit hogy az egész életemet azzal töltsem. meg beszabályozva félve éljek.. hagyjuk ezt
2013. márc. 11. 23:35
 13/15 anonim válasza:
Dr Csernus azt mondaná, hogy igazi élősködő vagy. Csak ilyentől mentsem meg az Isten.
2013. márc. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mekkora kreten hozzaallasod van.....es meg neked all felljebb....ahogy elottem irtak, soha ne talalkozzak olyannal mint te, az Isten mentsen meg az ilyenektol....munkakerulo, link, bunko alak vagy.
2013. márc. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mégis mi lenne az a munka, ami neked megfelelne? Ahol bájgúnárkodni kell semmi ésszel? Max. hímringyó, azt a vén nyanyák jól megfizetik. Vedd arra az irányt.
2013. márc. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!