Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan éljem túl a szakítást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éljem túl a szakítást?

Figyelt kérdés

Csak három hónapos volt a kapcsolatom, ő volt az első fiú aki iránt éreztem valamit, akihez ennyire kötődtem, aki megmozgatott bennem valamit! És vége... kidobott, mint egy koszos zsebkendőt. Ennyire voltam jó.

Most fizikailag fáj, elviselhetetlen. Bőgök és bőgök, pedig a munkám megköveteli hogy vigyorjak állandóan. Ma még tudtam magam tartani és keserűen vigyorogjak, de ma vált biztossá, hogy vége... nem tudom, hogy tovább, értelmetlennek látok mindent.

Kérlek adjatok tippeket, mivel verhetném ki a fejemből.


2013. márc. 13. 18:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
akkor nem
2013. márc. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Semmi más nem segít, csak az idő. Engem 3 éves kapcs. után hagyott ott a vőlegényem azzal, hogy voltaképpen nem is szeret eléggé annyira, hogy én legyek a felesége. Én után hetekig nyugtatókon éltem és összesen másfél évbe került teljesen kiheverni, de a te eseted azért nem ennyire gáz.. Szóval nyugi. Ha én túléltem ezt, te is túl fogod:)
2013. márc. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
biztos hogy neked sokkal nehezebb volt de most per pill a sajat helyzetemet latom a legsanyarubbnak :(
2013. márc. 13. 20:22
 14/17 anonim ***** válasza:

Hát nem lehetsz könnyű eset, ha 22 évesen összesen 1 srác volt, aki iránt éreztél valamit...


És honnan ismerted meg eme rendes fiút?

2013. márc. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

nem vagyok nehéz eset, csak olyan pasik próbálkoztak, akik iránt nem bírtam semmilyen érzést kicsikarni! mert uncsik voltak, sablonosak, és HUMORTALAnOK.

Én MEG Ritkán kezdeményezek...

de 22 évesen szerintem annyira még nem borasztó, hogy nem találtam meg életem értelmét, a másik felemet!

egyébként azóta történt változás... újra együtt vagyunk. asszem túlreagáltam a dolgot vagy nem tudom. mindenesetre most találkozu

2013. márc. 17. 18:03
 16/17 A kérdező kommentje:
találkozunk és megpróbálom akkor stabilizálni a dolgokat... remélem sikerül :)
2013. márc. 17. 18:05
 17/17 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ha 3 hónapos lepkefing idejű kapcsolat úgy gallyra megy, hogy valami piszlicsáré f*szság miatt kihajít a pasid, aztán visszafogad, enyhén szólva komolytalan. Én a helyedben most dobnám ki, ez tuti nem lesz így hosszú életű.
2013. márc. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!