Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen a csajom? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a csajom? Mit csináljak vele? Sok választ, fontos

Figyelt kérdés

Ma megyek pestre bulizni a haverokkal, de hívtam a barátnőmet is, de neki nincs kedve jönni. Igaz nem egyszer megcsaltam, és elég jó kis helyre megyünk ma is, de este áthívtam éjjel hogy aludjon nálam, másnap jöjjön át, de azt mondta hogy elege van hogy mindig a buli előtt kicsivel szólok neki, de neki vannak barátai, igaz engem csak azért hívtak mert én viszem a haverokat bulizni, semmi másért, de kihasználom. A barátnőm szerint csak kihasználnak, mert nem keresnek hogy mi van velem, csak ha kell valami. Nem szeretem ha ő megy valahova, nem is szoktam engedni, mert olyan szép lány, hogy félek elcsábítja valaki. Miért van emiatt rossz kedve? éve vagyunk együtt

20F / 18L


2013. márc. 14. 11:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

FAIL!!

Te nem engeded sehova mert félsz, hogy karóbahúzzák, de te azért megcsalod, komolyan ami rosz tulajdonság lehet egy emberbe az mind megvan benned.

És ezt ne bóknak vedd.


A kérdésedre a válasz:

Mit csinálj vele? Szerintem szakíts, kíméld meg szerencsétlen egy ilyen evolúciós katasztrófától mint te vagy:D, de úgyse hallgatsz rám ahhoz te túl gyökr vagy és abba se vagyok biztos, hogy értelmezni tudod amit ítam.


Szegény csaj, kár érte

2013. márc. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Te a férfinem legalja vagy, kérdező. Ki a bánatos szent székletnek képzeled magad? Mohamedán főpapnak? Mi az, hogy te "nem engeded el"? Mi ő neked, a kutyád?? Neked meg szabad bármit? Tényleg csak undorodni lehet tőled.
2013. márc. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
és mégis van nője :D
2013. márc. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Ti nem látjátok, nem szeretem ha cicanadrágba járkál, és csizmába, kiemeli az alakját nagyon
2013. márc. 14. 11:38
 15/23 anonim ***** válasza:
Mi nem látjuk, csak téged olvasunk és ez elég is nekünk. Hulladék vagy. Despota állat, ha érted a szót.
2013. márc. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
És ez miért baj hogy jól akarom érezni magam?? Ő is elmegy a barátaival szoliba, meg vásárolni meg ilyen helykre most nekem jár a kikapcsolódás és hívtam is nem tudom mit vagytok úgy oda
2013. márc. 14. 11:42
 17/23 anonim ***** válasza:
Kérdező te valójában csaj vagy igaz? Csak mert ekkora patkány nem lehetsz!
2013. márc. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyok csaj ez az én szemszögem
2013. márc. 14. 11:59
 19/23 anonim ***** válasza:

Hűha..

Hát nem gondoltál arra hogy neki van igaza??

Jogosan van rossz kedve, és 2 évig kibírta, az komoj, talán még szeret is, jobban megkéne becsülnöd őt, talán jobb kedve lesz ha 2 év után végre VELE is foglalkozol!!

:))

2013. márc. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100,hogy kamu a kérdés:)
2013. márc. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!