Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba és ő is belém, de a helyzet nem ilyen egyszerű!?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy neki van egy kapcsolata, de mellete úgy alakult, hogy velem össze hozta a sors és egymásba szerettünk . Nem tudom mit kellene tennem , tanácstalan vagyok, tudom h ő is szeret, éa mondta is h a jelenlegi kapcsolatában nem boldog. De félek h kiderül és még nagyobb baj lesz belőle. Mit tegyek ?
2013. márc. 25. 12:38
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom , lehet a km nem minden de akkor is az is ott van , nem nincs más, hát nem tudom , már kimerülőben van ....de sajnos ez van ezt kell el fogadni , majd lesz valahogyan , úgy se úgy alakul ahogyan kellene, vagy akarnánk, majd az idő megold mindent, de átnézve vannak is egy jó páran ugy látom akik ilyen szituban vannak , sokban magamra ismerek ....
2013. márc. 25. 20:04
 12/23 anonim ***** válasza:
Ismerős a sztori,csak én más szereplő vagyok a dologban,és ugyanolyan rossz.Már már felemészt,de nem adom fel!
2013. márc. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

"kimerülőben van"

Ezek szerint, feladni kívánod?!

2013. márc. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
nem de ez a sok km is ami köztünk van , sajnálom pedig örülten szeretem !
2013. márc. 25. 21:06
 15/23 anonim ***** válasza:
Pontosan hány km?
2013. márc. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Hát ez nem olyan lényeges 50 től nincs több
2013. márc. 25. 21:26
 17/23 anonim ***** válasza:
A km-en agyalsz? Ettől van fontosabb dolog is,ha tényleg szereted. És ő is téged.
2013. márc. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Az nem nagy táv manapság:)
2013. márc. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy "szerelmem" de nem lehetek vele egyéb és egyéb okok miatt. Nem tudom mit hoz a sors,de hiszek benne,magamban. Őrültség amiket érzek,gondolok,de boldog vagyok,hogy Őt szerethetem,és boldog vagyok attól,hogy ő szeret.Mégha nem is vagyunk együtt.

Néha nem elég a telefon,az interneten keresztüli beszélgetés,de be kell érnem ennyivel. Az időre a sorsra bízom magunkat,tudom,hogy az érzéseink őszinték egymás iránt.

2013. márc. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
17.es igen nem nagy táv, ezt tudom éni. 18.-s Én is hasonloan gondlom, hiszem érzem azt h ő az igazi, ő az az ember akivel le tudnám élni a hátra lévő életemet, vele szeretnék meg öregedni! Soha senkit ennyire nem szerettem és nem is fogok, mert ő belőle csak egy van ! Bízom benne, bizok az érzésekben , bízom abban , hogy majd egyszer talán mi ketten élhetünk boldogan !
2013. márc. 26. 08:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!