Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanacsok, hogy hogyan veszelje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanacsok, hogy hogyan veszeljem at a szakitas utani idoszakot?

Figyelt kérdés

Parom es en 4 evig eltunk egyutt. En nagyon szeretem ot. Eletemben eloszor talaltam valakit, akivel el tudom kepzelni a jovot (hogy egyutt oregedunk meg, gyerekek stb... pedig eddig meg a gyerekvallalas gondolatatol is irtoztam).

Minap mondta, hogy szeret engem, de mar nem erzi azt a langolo szerelmet amit eddig, es ez hianyzik neki, ezert szakitani akar. Megkert, hogy maradjunk baratok, mert en vagyok a legjobb baratja es nem akar elvesziteni.

Termeszetesen ez igy szamomra nem mukodik igy szepen elvaltak utjaink.

Majd bele halok a fajdalomba + meg a munkamat is most vesztettem el + parom orokolt lerobbant lakasat ujitottuk fel es ott laktunk, de most koltozom (nincs hova mennem).

Sajnos a barataim mar mind elkoltoztek az orszagbol (akikkel igazan jol ereztem magam). Csak a parom maradt nekem. Csaladom se tartja a kapcsolatot se velem se egymassal.

Egyedul erzem magam es nem tudom, hogy mihez kezdjek.

Aki jart mar ilyen cipoben... Te hogy oldottad meg?


30/N


2013. márc. 25. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Messze tőle egy teljesen új élet majd segít.Ha csak egy kis albérletben tudod meghúzni magad,és kicsit lesz időd egyedül gondolkodni,feltöltődni,már az is egy jó kiindulási alap.
2013. márc. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak előre lehet nézni, vissza felé nem . Majd egy új kapcsolat mindent helyre billent. Leszel még szerelmes csak az időbe telik. Az idő majd minden sebet begyógyít.
2013. márc. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Idő... nekem is mindig azt segített.. :) kitartás *megölel*
2013. márc. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigieket!

Az ido majd segit, azt tudom, de addig mit tegyek.

+ en mar 30 vagyok... Ugy erzem becsaptak. Mire rendbejovok (amit jelenleg nem erzem, hogy ez valaha is bekovetkezhet, de megis tudom, hogy igy lesz...) addigra mar senkinem kellek majd.

2013. márc. 25. 19:41
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezerrel elkezdtem "épitkezni" munkával, és kb. 5x-ösen vállaltam túl magam, mint egy normál emberke.


3 évvel voltam fiatalabb mint te.+a nyakamba volt egy albérlet fizetés is.

2013. márc. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
és egyedül voltam mint az ujjam-nőként.
2013. márc. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért ne kellenél azért mert 30-vagy? Sokan jóval idősebb korukban találják meg a nagy őt. Becsaptak? Nincs olyan ember a világon akit ilyen formában ne csaptak volna be. Minden ember átéli életében legalább egyszer azt,hogy elhagyják. Tereld el a gondolataidat róla, valamivel foglald el magad.
2013. márc. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Menj ki valamelyik barátod után külföldre. Sokkal hamarabb rendbe jönnél és a munkahely is megoldódna ,na meg a lakhatás is.
2013. márc. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

30 évesen azért már megértem,hogy mennyire a padlóra küldött ez a dolog.

Nem értem,hogy Ő miért nem veled képzelte el az egész életet,hiszen a szerelem elmúlik,és egy idő után marad a szeretet.

2013. márc. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!