Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is megfigyelte már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is megfigyelte már, hogy ha lány vagy, akkor mindegy milyen csúnya vagy még akkor is hamarabb lesz párod, mint átlagos külsejű fiúként, sőt az átlagos külsejű fiúkat is szeretik lerondázni kigúnyolni a lányok? Miért van ez így? Hol az igazság?

Figyelt kérdés
2013. márc. 25. 23:48
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:

9.53, ezt az egészet kicsit a politikához tudnám hasonlítani. Ott is a sok hülye miatt szív a kevés értelmes.

Sörért, kajáért eladják a szavazatukat és rendre megválasztják a legnagyobb zsiványokat.

Ugyanez van a csajoknál, egy jövőbeli dugásért képesek bármire, akár a hátsó felét is kinyalják a lánynak, csak hogy megkaphassák őt. Ha nem lenne ez a sok agyatlan talpnyaló, nagyon nem itt tartanánk.

2013. márc. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
2013. márc. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:

#23


Nem minden otthonülős csaj csúnya,én már láttam szépeket is.De nem is ezen van a hangsúly,hanem azon hogy egy otthonülős csajjal el lehet normálisan beszélgetni mindenről míg egy plázacicával csak a kenceficékről lehet dumálni

2013. márc. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
9%

nekem volt egy barátnőm 14 évesen, nagyon szerettem, emlékszem, azt otthagyott, elment Argentínába.Nagyon szarul esett, hogy nem is írt meg nem is válaszolt semmire, amit írtam neki. Azóta lehetett volna még csajom,de most így 18 évesen rájöttem,hogy csak az energiámat szívja le (bocs lányok)- még semmi szükségem rá-- majd később egy normális és szép leány jöhet :) Nem ez a sok k****, amennyi van ebben az országban- szval azt mondom kérdező, előbb fejezd be a sulit, utána csajozz és akkor már a lányok is eljutnak agyilag arra a szintre, hogy nem fognak kigúnyolni az átlagos külsőd miatt.

De amúgy is aki ezért kigúnyol csakis egy agyonsminkelt plázak**** lehet... há' nem? Há' DE! :)

2013. márc. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
46%
A kockahasról 1-2 szót: szerintem abszolút nem normális, ha egy embert akkor vesznek figyelembe ha van kockahasa meg X centis bicepsze. Pont a nők regélnek a lélekről, meg a belsőről és hogy a külső nem számít, ennek ellenére ők azok akik a legjobban szó szerint ELVÁRJÁK, hogy kockahas legyen meg bicepsz stb.stb. Csak hogy ezek mulandó dolgok. Senkinek sem lesz kockahasa 60 évesen, ezt jobb lesz nem elfelejteni. Márpedig tény, hogy sokkal többen vannak azok, akik leszarják nagyívben azt, hogy mekkora bunkó, szemét, állat a kiszemelt, csak éppen lehessen vele menőzni, hogy az ő pasijának micsoda kockahasa van. De kérdem én, mi a fontos? A kockahas vagy pedig a lelki egyensúly?! Kérdező, menj fel egy chatoldalra, és zsákszámra találsz házas nőket, akik meg vannak rokkanva lelkileg, mert nagyívben leszarja a fejüket a férjük, meg örülnek ha valaki szóba áll velük. Na és ez pontosan ezért van, mert kell a kockahas, meg a bicepsz, aztán 30 évesen kuncsorognak szó szerint az embereknek, hogy valaki hozzájuk szóljon. Megjegyzem, nem ronda nőkről beszélek. Engem is rondának tartanak, nincs barátnőm, de nem fogok azért tízezreket kifizetni kondira meg fehérjékre, hogy valakinek megfeleljek. Mert ne a kockahasamat szeresse, ami megjegyzem múlandó, mert ha valaki most kondizik, az nem jelenti azt hogy 40 évesen is fog. Sőt... Szóval senki ne járjon kényszerből kondizgatni, ha valaki megszeret, nem a kockahasért fog megszeretni, ha meg valaki nem kedvel, akkor se fog ha kockahasad van.
2013. márc. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:

Nagyon jó a válaszod, 00.32-es, tetszik! :)

Érdekes, hogy itt a Gyakori-n is mindenki gyúrni küldi a srácokat, ha nincs barátnőjük. Ez azért már nevetséges! Mintha kötelezően csak a testépítőknek lehetne nőjük.

2013. márc. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
77%
Totál értelmetlenségeket beszéltek össze. Még jó, hogy gyúrni küldjük őket, amikor azért rinyálnak, hogy a külsejük miatt nem kellenek másnak! Ha egy pasi nem akar csúnya csajjal kezdeni, akkor azzal jön, hogy "Nem tehetek róla, nem tudok hozzá vonzódni!", ellenben a csajok felszínes ribik, ha ugyanezzel jönnek. Feltétlenül nem fogok összejönni egy olyan sráccal, akinek nem indít be a külseje, még ha ő a világ legjobb embere, akkor sem. A belső összhang a legfontosabb, de számít a külső is.
2013. márc. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem vettem ezt észre, kérdező. Sok csúnya lányt megismertem, akik a kutyának se kellenek. Illetve igen, megdugnák őket páran, de a nők nem erre vágynak, hanem érzelmi kapcsolatra, és azt a csúnya nőként sajnos nem kapják meg. A férfiak semmibe nézik őket, és kihasználják a felhalmozott vágyaikat, valamint a kapcsolatban való járatlanságukat, azzal, hogy komoly kapcsolat szándékát színlelik, pedig csak meg akarják dugni, aztán meg otthagyni, esetleg megtartani, amíg nem találnak jobbat.

Láttam már sokszor szép csajokat átlagos pasikkal, mert vannak pasik, akik nagyon sokat megtesznek azért, hogy jó nőjük legyen. Ennek persze nagy ára van.

Az én "ki van előnyben" listám a következő:


1. Szép nő - neki a legjobb, az összes pasi a lába előtt hever, semmit nem kell érte tennie, csak meghatározni, hogy ők mit tegyenek érte.


2. Szép férfiak - nekik se rossz, bár azért egy jobb csajért már meg kell küzdeniük nekik is.


3. Csúnya pasik - elég nehéz nekik, de ha sokat güriznek, akár még jó csajuk is lehet.


4. CSúnya nők - nekik a legrosszabb. A pasik a szép nőket akarják. A fentebb említett okok miatt a magánéletük annyira szar, hogy annál már az is jobb, ha nincs.


30F

2013. márc. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
na ez sztem nem állja meg a helyét, mert a ranglétra alján nem lehetnek NŐK! A nő akármilyen csunya lehet, de gyereket azt jobb esetbe tud szülni és táplálni. Viszont egy utolsó barlanglakó elhizott ocsmány lusta neorotikus faccopó kis desznaj nem tud semmi olyat felmutatni, amitöl róla azt gondolná a "természet", hogy neki szaporodnia kellene. Szóval a legalja pasiknak tényleg nem jut nő, de a legalja nöknek böven jut pasi, még ha fáj is nekik, hogy csak szex meg kényszerkapcsolat. De még mindig jobb helyzetbe vannak, mintha SEMMI se lenne.
2013. márc. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
A legalja pasik elmehetnek prostihoz, választék van bőven.
2013. márc. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!