Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is megfigyelte már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is megfigyelte már, hogy ha lány vagy, akkor mindegy milyen csúnya vagy még akkor is hamarabb lesz párod, mint átlagos külsejű fiúként, sőt az átlagos külsejű fiúkat is szeretik lerondázni kigúnyolni a lányok? Miért van ez így? Hol az igazság?

Figyelt kérdés
2013. márc. 25. 23:48
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
6%
neki kellek, akkor miért gyülölném? Akinek nem kellettem, azt gyülölöm.
2013. márc. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:

#13


Sose értettem a nők ízlését.Az a srác miért lenne csúnya?Csak azért mert nincs több tonnás zselé a hajában vagy nincsen valamilyen idióta extravagáns frizurája?


Kérdező,nem hülyeség amit írtál,de azért pontosítanék


A férfiak test-orientáltak,tehát ők nekik csak az a lényeg hogy jó teste legyen az illetőnek,persze az arc is fontos valamilyen szinten


A nők pedig arc-orientáltak,gyakorlatilag csak az számít nekik egy férfin,semmi más


Tehát összegezve a dolgot,a ronda arcú srácok hasonló helyzetben vannak mint a dagadt csajok,de az utóbbiak még mindig jobb helyzetben vannak mivel sok férfi van akiknek mindegy hogy kit dugnak meg


Átlagos külsejű srácoknak sincs könnyű dolguk mivel a legtöbb csajnak egetverően magas elvárásaik vannak a külsőt illetően,persze kinek mi számít átlagosnak és helyesnek


Hol az igazság?Sehol.Alkalmazkodsz vagy semmi sem fog változni.Változtass magadon vagy érd be az alsóbb kategóriás csajokkal,csak az válogasson aki megteheti.Hogy neked mi a hibád azt neked kell tudnod.Kép nélkül ne is várj segítségez.Nem ismerünk,nem tudjuk milyen csajokkal próbálkozol,nem mindegy hogy plázacicával vagy otthonülős csajjal próbálkozol,mert van különbség a két csoport között

2013. márc. 26. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
0%

"nem mindegy hogy plázacicával vagy otthonülős csajjal próbálkozol,mert van különbség a két csoport között"


tudod mi a különbség köztük?


az, hogy az lesz plázacica, aki szép. Aki csunyácska, az meg marad otthonülő, minek is menni emberek közé...

2013. márc. 26. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
Már elég régen megfigyeltem, amit te, kérdező. Egyébként pont amiatt, hogy még a legcsúnyább nő is kaphat szexet meg fickót-nem érdemes mindenáron csúnya csajt keresni. Semmi nem szól amellett, hogy nála nagyobb szerencséd lesz, mint egy szebbnél.
2013. márc. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:

na ne gyere a hülyeséggel nekem.


probáltad már egyébként igy a csajozást?


mert én elég sok növel kavartam és azt tapasztaltam, hogy minél szebb volt a lány hozzám képest, annál kevésbé kellettem neki. Annál hamarabb kioffolt.

2013. márc. 26. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
Ha rondánál próbálkozik az ember, akkor meg a lány kiszúrja, hogy csak kényszerűségből teszed. Akkor meg az lesz a baj.
2013. márc. 26. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:

sztem meg senki ne érje be kevesebbel.attol nem lesz boldog.bizony ki kell hozni magadbol a maximumot, és az bizony sok melo, ha tetszik, ha nem!


az meg, amit folyton kifogásoltok, hogy még a legocsmányabb nok is kedvukre szexelhetnek és válogathatnak, és emiatt onteltek lesznek, csak a férfiakat minosíti!

2013. márc. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
21%

"az meg, amit folyton kifogásoltok, hogy még a legocsmányabb nok is kedvukre szexelhetnek és válogathatnak, és emiatt onteltek lesznek, csak a férfiakat minosíti!"


Miért, mit kéne hozzá szólni? A nők úgy kezelik ezt az egészet, mintha nem is lenne olyan nagy dolog, pedig az! Én is találkoztam már sok lánnyal, akik olyan sötétek voltak, mint a föld, mégis körüludvarolta őket rengeteg fickó, mert jól néztek ki. És nekik nem kellett ehhez csinálni az égvilágon semmit!

Velük szemben nekem vért kellett izzadnom minden apróságért. Olvasni a nőkről, felöltözni komolyan, kicsípni magamat és kismillió esetben próbálkozni. Lenyelni akár a durva elutasításokat is.

Tudod, ha nem lenne az a sok-sok ostromló a nők felé, akkor végre rájönnének, hogy ez közel sem olyan természetes. Mi lenne velük, ha töredékennyi férfi lenne csak körülöttük? Meg is vesznének! Sokuknak semmi másból nem áll az élete, mint élvezni az őket körülvevő fickók rajongását, anélkül már nincs is semmije. Ezt figyelembe véve azért már más a leányzó fekvése, nemde?

2013. márc. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:

Tudod, ha nem lenne az a sok-sok ostromló a nők felé, akkor végre rájönnének, hogy ez közel sem olyan természetes. Mi lenne velük, ha töredékennyi férfi lenne csak körülöttük? Meg is vesznének! Sokuknak semmi másból nem áll az élete, mint élvezni az őket körülvevő fickók rajongását, anélkül már nincs is semmije. Ezt figyelembe véve azért már más a leányzó fekvése, nemde?



na egyetértunk.

na de ha a férfiak a valodi minoségre mennének, és nem arra, hogy milyen jo csocse van meg segge, vagy hogy annyira dughatnékuk van, hogy már megalázzák magukat más lenne a helyzet.

mert az egy dolog ha egy csaj szép...de és??? akkor mi van??? az édeskevés!emiatt nem kell csuszni mászni a lába elott, csak hogy jol meg lehessen dongetni...

ez ok okozat.ennyi.

nem kell omlengeni a lányoknak, csak hogy szét rakja a lábát.

2013. márc. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
16%
A világban nincsen igazság. A lányoknak ilyen szempontból sokkal könnyebb dolguk van, mert csak válogatniuk kell. Naponta 4-5 pasi legyeskedik még a legrondábban körül is. Viszont fiúként 26 évesen még egy randiig sem jutottam, pedig elég sok lánynál próbálkoztam már, és egyik sem volt csúcskategóriás, hanem átlagos. Csak iszonyatosan ronda vagyok, és ilyen kinézettel illetve alacsonysággal a kutyának sem kellek, hiába vannak rendben a belső értékeim.
2013. márc. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!