Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is megfigyelte már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is megfigyelte már, hogy ha lány vagy, akkor mindegy milyen csúnya vagy még akkor is hamarabb lesz párod, mint átlagos külsejű fiúként, sőt az átlagos külsejű fiúkat is szeretik lerondázni kigúnyolni a lányok? Miért van ez így? Hol az igazság?

Figyelt kérdés
2013. márc. 25. 23:48
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Ha pénzt fizetsz azért, hogy dughass, sokkal rosszabb, mint ha csak megdugnának. Az előbbi esetben ott az érzés, hogy fizetés nélkül a kutyának se kellene. M íg az utóbbinál az, hogy valahol ő mégis valaki. A vég az lenne egy nő számára, ha már lefeküdni sem akarnának vele.
2013. márc. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
64%

39-es: "Viszont egy utolsó barlanglakó elhizott ocsmány lusta neorotikus faccopó kis desznaj nem tud semmi olyat felmutatni..."


Vessen magára.

Én még mindig azt mondom, hogy nincs olyan csúnya ember, aki erőfeszítéssel ne tudná elfogadható szintre felküzdeni magát. Rinyálni meg felesleges, tudom, hogy közhely, de az élet ilyen, van, akinek könnyebb, van olyan, akinek nehezebb.

2013. ápr. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
csak nálam az veri ki a biztositékot, amikor szépnek született és emiatt sikeres emberek ugatnak, hogy dolgozni kell a sikerekért, meg kitartás kell stb...az ök eröfeszitései teljesen átlagosak. Állitom egy ronda ember, amig felhozza magát ÁTLAGOS szintre, legalább annyi munkát végez, amivel a szépnek született ember egy menő vállalkozást kiépit. Aztán a csunya ember lesz ilyen 25 évesen ér el átlagos szintre, sajnos utána tudja csak elkezdeni az ÉLETET...
2013. ápr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
43-asnak igaza van! Ha valaki nyomoronc, akkor nem is veszik komolyan a csajok! Akkor ő mit mondjon?
2013. ápr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

41.-es


Ez személyfüggő, hogy ki hogyan éli meg a dolgokat, én személy szerint nem cserélnék egy csúnya nővel, csak azért, hogy ingyen dughassak, inkább vagyok férfi, és dugok pénzért. Férfiként könnyebb is megkeresni rá a pénzt. És én nem érezném elveszve magam attól hogy csak pénzért fexenek le velem a nők, amíg meg van rá a pénzem. :)

2013. ápr. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!