Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, gondolnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, gondolnátok ha látnátok az utcán egy fiatal (30-as) nőt egy idős (60 fölött) férfival kézenfogva, összebújva, tehát láthatólag szerelmesek. Hangot is adnátok a véleményeteknek?

Figyelt kérdés

2013. márc. 28. 08:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
83%
én most vagyok 21 a párom 43 már 4 éve együtt vagyunk és én kezdeményeztem.nem vagyunk gazdagok nem élek apakomplexussal!!nem értem hogy az emberek miért más párkapcsolatukkal foglalkoznak miközben a sajátjuk romokban vagy nincs is....mi boldogak vagyunk ez a lényeg mi sem foglalkozunk azokkal akik "hánynak" attól ha a másik kettő igazán szerelmes egymásba...én is hányok azoktól akik elítélik azt hogy hogyan élek, mert akkor azok nem tudják mi az a boldog párkapcsolat.
2013. márc. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
42%

Én is szerelmes voltam 5 évig egy nálam 21 évvel idősebb pasiba. Nem pénzes, és még csak szép sem volt, de nagyon szerettem, csak saját magáért. Fiatal voltam, nem tudtam kezelni h neki a gyerekei az elsők az életében, és az ex feleségektől is kivoltam...Gyereket akarok majd, normális családi életet (nem az exek gondjait naponta) és ez vele ezek miatt sem sikerült volna.

Hangot nem adnák a véleményemnek, de a 30 év már elég sok szerintem. Még a 20 is. Max 10.

2013. márc. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
75%
Én 30 párom 60 éves 11 éve vagyunk együtt nem érdekel ki mit szól nekünk kell,hogy jó legyen:))
2013. ápr. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Örülök neki, hogy ennyi toleráns ember van. Jól esik. :)
2013. ápr. 23. 15:37
 15/17 anonim ***** válasza:
Te is ilyen helyzetbe vagy?:)
2013. ápr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
nem megszokott látvány, de é biztos nem adnák hangot a véleményemnek. Nem hiszem, hogy az én véleményemre lennének kíváncsiak, főleg, ha vadidegenek az utcán. beszólogatni nagy bunkóság.
2015. márc. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Èn vèletlenül talàlkoztam össze sportolas kapcsàn egy fiatal 26 èves hölggyel,csodàs pillanataink vannak,szuper programok, mikor megkerdezte hany èves vagyok hatalmasat döbbent. Negyven egy kèt èvesnek gondolt...29 èv korkulonbsèg...
jan. 27. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!