Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha kiderülne, hogy a barátnőtök 3 nappal az összejöveteletek előtt lefeküdt valakivel?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez nem megcsalás. Na de mégis régebb óta zajlott az udvarlás és nekem fura, hogy összejövök valakivel és ő meg pár napja más bréjét szopta.
2013. márc. 28. 21:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Hát ez szopás.

Engem elbizonytalanítana ez a dolog mert ahogy írtad már régebb óta udvaroltál mint az a random pali.

2013. márc. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
A másik srác tökösebb volt, ennyi.
2013. márc. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
Ő beakasztotta, amíg te beszélgettél. Ezért nem a csajt kell megszólni. 25F (Előző is én vagyok)
2013. márc. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Ha már javában folyt a randizgatás, udvarlás és úgy dugott mással, az elég ribancos. Ha komolyan érdekel valaki és alakulóban van valami, eszembe se jutna más csávóval kúrogatni... Én elgondolkodnék a helyedben, biztosan komolyan érdekled-e ezt a csajt.
2013. márc. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

nekem is rosszul esne, lehet szakitanék is miatta....

akkor bizonyára nem valami komolyak az érzelmei irányodba ha még a randizási ismerkedési fázisban mással tudott lefeküdni

2013. márc. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Én ettől kilennék,nálam ez már megcsalás.
2013. márc. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Gondolom 3 nappal előtte már tudta, hogy veled lesz valami... Nem arról szól, hogy megcsalás vagy nem, hanem hogy tiszteled-e ennyire a másikat. Én nem terveznék vele hosszú távra, az biztos.
2013. márc. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Jó, de már együtt vagyunk 8 hónapja.
2013. márc. 30. 13:46
 19/23 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a ribiket, mégis azt mondom, nem foglalkoznék vele a helyedben. Megszoktam már a nőktől azt a fajta hozzáállást, hogy egyik pasinál hónapokig udvaroltatnak maguknak, míg másokat leszopnak egy "helló, dugunk?" ismerkedési procedúra után. Sokszor ezt úgy teszik, hogy pár hete még nagyban leszólták azokat, akik ilyeneket csinálnak. Szóval nem érdemes foglalkozni a hülyeségeikkel, ők maguk sem tudják, mit miért csinálnak. Örülj neki, hogy van nőd, és kupakold ahol éred. Másoknak sosem lehet nője, gondolj erre, és használd ki amit az élet ad.


30F

2013. márc. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy kupakolni? Egy (nem szőke) Nő vagyok és nem értem :)
2013. márc. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!