Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, Van még hozzám hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Van még hozzám hasonlóan gondolkodó lány a világon? (27/F)

Figyelt kérdés

EZ MOST OLYAN ROSSZ EZ A GONDOLKOZÁS??


Én egy olyan lányt keresek, akit szeretgethetek, akit imádhatok, akit ölelgethetek, akit körberajonghatok, akit puszilgathatok, akinek napjában számtalanszor elmondhatom, mennyire szeretem és hogy mennyire fontos nekem, akiért minden tőlem telhetőt megtehetek, akire gondolhatok minden percben, akinek nézhetem a szemeit ahogyan ragyognak, akinek foghatom a kezét, akinek azt mondhatom, hogy mellette akarom leélni az életemet. Nagyon fontos nekem a társam a párkapcsolatban, és szeretek kettesben sétálni egy csöndes helyen kint a szabadban, legyen az egy tó, vagy park. De nagyon szeretek csak a tv előtt összebújva pihenni. Szeretek meglepetést szerezni, és örülni annak, hogy látom, hogy örömet szereztem. Meglepni egy gyertyafényes vacsorával, amelyet akár én készítettem el kisebb konyhai tudásommal. Nem dohányzom, nem iszom, dolgozok, és csak azt szeretném hogy találjak olyan lányt aki valóban azt szeretné hogy szeressék.


Ezidáig nem a megfelelő emberrel, és nem a megfelelő időben és helyen sikerült lennem.:(


2013. márc. 30. 16:01
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Azért szeretném mégegyszer hangsúlyozni hogy nagyon nem volt általam fogva tartva az illető. Az egészséges szeretet és féltés valamint a érzések kimutatása nálam nem egyenlő a rátelepedéssel és túlzott szinte nem békén hagyással.Nem voltam rátelepedve, ez egészen biztos. A kérdés mellett én a személyiségemet fejtettem ki bővebben. Én ilyen vagyok.
2013. márc. 30. 18:42
 32/41 anonim ***** válasza:

Ezzel a hozzáállással engem gyorsan kikészítenél. Nem bírom a rámtelepedést meg az indokolatlan érzelmi kitöréseket, se a nyáladzást.


27 N

2013. márc. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Persze. Ahányan vagyunk annyi féle képpen vélekedünk dolgokról.
2013. márc. 30. 18:52
 34/41 anonim ***** válasza:
én pont egy ilyen pasira vágyom,csak sajnos nem találok iyet.ha ehhez a túlzott szeretetkinyilvánításhoz nem párosítasz őrült féltékenységet,akkor nekem tuti te lennél a nyerő :)
2013. márc. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Nagyon kedves es aranyos vagy kerdezo. :) En eppen egy ragaszkodo sracot szeretnek, aki ki tudja mutatni hogy szeret, torodik velem. En is ragaszkodo vagyok. :) 27L
2013. márc. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

Szerintem ne általánosítsunk,hogy a nők ezt nem szeretik vagy igen. Az én párom pont ilyen, ami nem azt jelenti, hogy megfojt, nem hagy nekem szabadságot! Nagyon szeretem, amikor csak úgy, minden ok nélkül odajön, megpuszil, elmondja, hogy szeret. Ez nem megfojtás, ezt törődésnek és szeretetnek hívják! :)


19N

2013. márc. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
szerencses vagy, strawberry :)
2013. márc. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondom. Nem folytok meg senkit, csak tudok szeretni. Tiszta szívemből.
2013. márc. 31. 22:38
 39/41 anonim ***** válasza:
nem folytok hanem fojtok.
2013. márc. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

Nekem z iszonyatosan nyálas, ne haragudj. Szeretek én lenni a nő a kapcsolatban, és nem díjazom, ha a pasim golyói a táskámban kallódnak a szemceruza mellett.


Ez persze nem azt jelenti, hogy csak bunkó pasikkal állok le, hanem azt, hogy meg kell találni az egészséges egyensúlyt. Meg a helyesírási szótárat.


25/N

2013. ápr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!