Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, Van még hozzám hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Van még hozzám hasonlóan gondolkodó lány a világon? (27/F)

Figyelt kérdés

EZ MOST OLYAN ROSSZ EZ A GONDOLKOZÁS??


Én egy olyan lányt keresek, akit szeretgethetek, akit imádhatok, akit ölelgethetek, akit körberajonghatok, akit puszilgathatok, akinek napjában számtalanszor elmondhatom, mennyire szeretem és hogy mennyire fontos nekem, akiért minden tőlem telhetőt megtehetek, akire gondolhatok minden percben, akinek nézhetem a szemeit ahogyan ragyognak, akinek foghatom a kezét, akinek azt mondhatom, hogy mellette akarom leélni az életemet. Nagyon fontos nekem a társam a párkapcsolatban, és szeretek kettesben sétálni egy csöndes helyen kint a szabadban, legyen az egy tó, vagy park. De nagyon szeretek csak a tv előtt összebújva pihenni. Szeretek meglepetést szerezni, és örülni annak, hogy látom, hogy örömet szereztem. Meglepni egy gyertyafényes vacsorával, amelyet akár én készítettem el kisebb konyhai tudásommal. Nem dohányzom, nem iszom, dolgozok, és csak azt szeretném hogy találjak olyan lányt aki valóban azt szeretné hogy szeressék.


Ezidáig nem a megfelelő emberrel, és nem a megfelelő időben és helyen sikerült lennem.:(


2013. márc. 30. 16:01
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
Hát elég nyálas vagy haver, adjak zsepit?:D:D
2013. márc. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:

Ez nagyon aranyos :)) Kár, hogy fiatal vagyok hozzád :((


De joó tudni, hogy vannak ilyen fiúk még !! :D:D

2013. márc. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
Nos, köszönöm a válaszokat. Megfolytásról, rátelepedésről szó sincs. Csak én ilyen vagyok.
2013. márc. 30. 16:27
 14/41 kolosszus22 ***** válasza:
Előző vagyok.6-os teljesen igazad van, tapasztaltam ezt magam is, ex barátnőm apa nélkül nőtt fel és ő teljesen ilyen társfüggő volt, valahol úgy vélem a pasijaiban a hiányzó apját is keresi aki mindig dajkálja.
2013. márc. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
Ne adj zsepit. (lányokat kérdeztem)
2013. márc. 30. 16:28
 16/41 anonim ***** válasza:

13.

Oké, hogy te ilyen vagy, de míg te szeretsz valakit és boldog vagy, az a másik lehet úgy érzi, belerakod őt egy ketrecbe.

Senki nem mondta,. hogy szándékosan fojtogatsz másokat a személyiségeddel, de aki nem igényli ezt úgy mint te, annak sok!

2013. márc. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
Nem nőttem fel szülői szeretet hiánya nélkül. Egyszerűen ragaszkodó vagyok. És nem ez miatt ment tönkre a többéves párkapcsolatom, henam hogy már bármit tettem nem voltam elég jó, mert "más" kellett....:(
2013. márc. 30. 16:32
 18/41 A kérdező kommentje:
Amit leírtam, nem úgy kell érteni, hogy nem hagyok szabadlevegőt. Csupán nem értem a mai világban miért nem értékelik ha valóban szereti valaki a másikat.
2013. márc. 30. 16:34
 19/41 anonim ***** válasza:

Én is ugyanilyen vagyok:) Imádok én is kint sétálni a szabadban a jó levegőn vagy összebújni:) Ragaszkodós típus vagyok és persze romantikus is:)

19/L

2013. márc. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%
Ez mind szép és jó...de túl sok. Túl nyálas. Ennyi nem kell. Még egy nőnek sem... Valószínű, ezért nem találtad még meg akit keresel...
2013. márc. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!