Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, Van még hozzám hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Van még hozzám hasonlóan gondolkodó lány a világon? (27/F)

Figyelt kérdés

EZ MOST OLYAN ROSSZ EZ A GONDOLKOZÁS??


Én egy olyan lányt keresek, akit szeretgethetek, akit imádhatok, akit ölelgethetek, akit körberajonghatok, akit puszilgathatok, akinek napjában számtalanszor elmondhatom, mennyire szeretem és hogy mennyire fontos nekem, akiért minden tőlem telhetőt megtehetek, akire gondolhatok minden percben, akinek nézhetem a szemeit ahogyan ragyognak, akinek foghatom a kezét, akinek azt mondhatom, hogy mellette akarom leélni az életemet. Nagyon fontos nekem a társam a párkapcsolatban, és szeretek kettesben sétálni egy csöndes helyen kint a szabadban, legyen az egy tó, vagy park. De nagyon szeretek csak a tv előtt összebújva pihenni. Szeretek meglepetést szerezni, és örülni annak, hogy látom, hogy örömet szereztem. Meglepni egy gyertyafényes vacsorával, amelyet akár én készítettem el kisebb konyhai tudásommal. Nem dohányzom, nem iszom, dolgozok, és csak azt szeretném hogy találjak olyan lányt aki valóban azt szeretné hogy szeressék.


Ezidáig nem a megfelelő emberrel, és nem a megfelelő időben és helyen sikerült lennem.:(


2013. márc. 30. 16:01
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
Nem, nem a túlzottnak enevezett szeretet és törődés miatt. Teljesen más oka volt, amit én már nem tudtam helyre hozni.
2013. márc. 30. 17:08
 22/41 anonim ***** válasza:
mi volt az oka?
2013. márc. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
Egy harmadik fél.
2013. márc. 30. 17:13
 24/41 anonim ***** válasza:

Na de mért jött a harmadik fél? Nem azért, mert túlzottan soknak érezte a szeretetedet? Bár, ez még mindig jobb, mintha csak a szexre megy a férfi, és semmi érzelem nincs benne.

Rossz amikor csak a nő szeret jobban és a férfi csak azért van a nő mellett, hogy legyen valaki akivel lefekhet, vagy hülyítheti.

Szerintem aranyos vagy ettől függetlenül. :) Mi a horoszkópod?

/L

2013. márc. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
sztem bika:D
2013. márc. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
vagy rák, vagy halak. ezek közül vmelyik
2013. márc. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
szűz a horoszkópom
2013. márc. 30. 18:02
 28/41 anonim ***** válasza:
Túl sok, még a hideg is kirázott. Ennek a felét tapasztaltam az előző barátomnál, de már az is túl sok volt. Egyszerűen nekem nyomasztó, de vannak olyan ismerőseim, akiknek meg ez jönne be, mert folyton a pasi seggében vannak.
2013. márc. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
Hát én ilyen vagyok, ragaszkodós, de nem folytottam meg a ragaszkodásommal, ő miután elmondtam neki hogy apám beteg, ő másnap kirakott hogy neki egy másik srác van akivel összeismerkedett. Csak a történetnek vége is legyen.
2013. márc. 30. 18:11
 30/41 anonim ***** válasza:
Én tuti megőrülnék melletted... ahogy előttem is írták, szerintem ez túl sok. De biztos találsz majd valakit igényli ezt a túlzott romantikát.
2013. márc. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!