Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak avagy mit gondolhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak avagy mit gondolhat rólam?

Figyelt kérdés
Egy éves párkapcsolatban élek, és szeretem a páromat, bár néha kezdem úgy érezni, hogy csak megszokásból vagyok vele, és félek az egyedülléttől. Az egyik évfolyamtársammal kb. egy jó fél éve nagyon jóban lettünk, mindig megölel, és egycsomószor hozzámér beszélgetés közben. Ma is figyeltem, és állandóan nézegette a "testem", meg ha meglátott valamit rajtam, szóvátette. Pl. volt rajtam egy esőcsepp, és megnyomta az ujjával a hasamat. Nem tudom mit gondoljak, úgy érzem tetszik, de szerintem Ő mindenkivel ilyen. Bár néha látok egy kis huncutságot a szemében. Mit gondoltok?
2008. jún. 11. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!

átérzem a helyzeted. Énis voltam úgy h nem tudtam dönteni két srác között.

ezt neked kell tisztáznod magaddal, de ha mindnekivel ilyen a másik srác akor nincs miről bezsélni, szerintem. Ne hagyd ott a barátod miatta, hisz szereted, és a mostani kapcsid fel lehet dobni valamivel. Pl. egy vacsi, vagy vidámpark, strand!

2008. jún. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hm-hm...szerintem csak keresed az ujat, de ez nem azt jelenti h a mostani baratodat nem szereted...en ha meg is neznek egy jokepu pasit az meg nem jelentene azt h nem szeretem a baratomat...bar ez elv kerdese... huseget fogadtal vagy vaksagot? esetleg mindkettot? en az utobbit...viszont ugy gondolom ha beszelek egy sraccal esetleg megolel nem jelenti azt h nem szeretem a baratomat...szerintem tettszel a fiunak, de nem mindegy hogyan! igazabol ezt Neked kell kideritened, mert te latod minden apro reakciojat...a vonzalom nem azonos a szerelemmel! ezt tudnod kell, es vigyazz ne h akkor gyere ra mikor mar keso... mert megszoktad a parodat, es lehet h azt hiszed mindig ott lesz melletted, de ugy gondolom ha kifele kacsintgatsz akkor nem sokaig... szerintem nagyon nagyon gondold meg, h mit is erzel a masik srac irant, es h erdemes e feladni az egyeves kapcsolatot...azert az nem semmi 1 ev...apro jelekbol rajohetsz, h mikent viselkedik veled az a srac...pl Valentinnap? vagy celozgat-e arra h milyen a kapcsolatotok a jelenlegi baratoddal stb, ha igen akkor valoszinuleg szeretne jarni vele...ha meg baratok vagytok gondold at a baratsag megeri e azt h szerelem legyen belole, mert tudod: a baratsag gyakran vegzodik szerelemmel, de a szerelem sosem vegzodik baratsaggal... plussz nem hiszek abban h letezik fiu es lany kozott baratsag, de ez mas lapra tartozik...van az eremnek egy masik oldala is, az h szakitassz a baratoddal es osszejossz ezzel a sraccal es talan a baratsagbol komoly kapcsolat lesz...de azt javaslom ha megakarod tartani a baratodat mert szereted, egy daraig keruld ezt a sracot..nem akartalak osszekavarni a gondolataimmal, bocsi de igy jottek elo belolem, remelem hasznosithatoak:) Udv
2008. jún. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nah nekem is volt ien..hogy két pasihoz vonzódtam ...De utána akivel jártam elhagyott és most meg majd meg halok érte hogy vissz szerezzem de már másik bátnője van ..Ugy hogy szerintem se hagyd ott a barátodat a másik fiuért..lehet hogy a másik fiu nem szeret majd ugy mint a barátod..Ha szereted a barátod akkor maradj vele ha meg már ugy rzed mintha kiábrándulnál belőle és már nem szereeted nem marajd vele kényzerből és met félz az egyedül létről..az neked is rossz lessz neki meg főleg...

sok szerencsét..

2008. jún. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!