Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem egy csodaszép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy csodaszép lánnyal, pedig ronda vagyok! Most mihez kezdjek? (nem túl hosszú)

Figyelt kérdés

104kg vagyok. Az osztályomba félévkor érezett egy új lány. 9edikesek vagyunk, de még a 12edikesek is bejöttek a termünkbe, a szünetben, hogy ezzel a lánnyal beszélgessenek.

Nem vagyok nyomi, vagy ilyesmi de még egy csajom se volt, és azt hittem nem is lesz. Az osztálytársaim az öltözőben gyakran beszéltek erről a lányról, hogy hogy megdugnák, meg ilyesmi, én meg arra gondoltam, hogy szegénynek, hogy ilyen szép, majdnem olyan rossz mint nekem hogy ilyen ronda vagyok.

A lényeg hogy ez a lány most összejött velem, (amit én még mindig nem tudok elhinni)és mindenki irigy rám, mert ha megyünk kézenfogva a folyosón, érzem hogy mindenki bámul minket. Mit csináljak hogy ne érezzem magam pocsékul ezek miatt?

Mindig azon gondolkozom, hogy mit szerethet rajtam . Vajon mit?


2013. ápr. 7. 16:23
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

"Kisgyerek! Enyém a csaj" - arckifejezéssel mosolyognék az arcukba.

Amúgy meg ezzel fogod elszúrni, hogy kishitű vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2013. júl. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Hát az a helyzet hogy nem szúrtam el. Mai napig meg van a barátnőm, én meg fogytam 13 kg-ot. Nagyon kíváncsí leszek hogy szeptemberben mit fognak szólni a 11-edikesek...

Sőt megismerkedtem barátnőm haverjaival, akik meg kel hogy mondjam jobbak mint amilyenek az enyémek voltak.

Még egyszer köszi mindenkinek, és igazatok volt! Nem szabad hagyni magunkat.

2013. júl. 23. 20:32
 23/25 anonim ***** válasza:
Hajrá! Sok sikert és minden jót, amit lehet kívánni ilyenkor. Néha meg nem árt új haverok után nézni… :)
2013. júl. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ha tudsz, mellékelj egy előtte/utána képet magatokról!
2013. júl. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Mizu, hogy vagytok?
ápr. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!