Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem egy csodaszép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy csodaszép lánnyal, pedig ronda vagyok! Most mihez kezdjek? (nem túl hosszú)

Figyelt kérdés

104kg vagyok. Az osztályomba félévkor érezett egy új lány. 9edikesek vagyunk, de még a 12edikesek is bejöttek a termünkbe, a szünetben, hogy ezzel a lánnyal beszélgessenek.

Nem vagyok nyomi, vagy ilyesmi de még egy csajom se volt, és azt hittem nem is lesz. Az osztálytársaim az öltözőben gyakran beszéltek erről a lányról, hogy hogy megdugnák, meg ilyesmi, én meg arra gondoltam, hogy szegénynek, hogy ilyen szép, majdnem olyan rossz mint nekem hogy ilyen ronda vagyok.

A lényeg hogy ez a lány most összejött velem, (amit én még mindig nem tudok elhinni)és mindenki irigy rám, mert ha megyünk kézenfogva a folyosón, érzem hogy mindenki bámul minket. Mit csináljak hogy ne érezzem magam pocsékul ezek miatt?

Mindig azon gondolkozom, hogy mit szerethet rajtam . Vajon mit?


2013. ápr. 7. 16:23
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Ezek tényleg bunkók :( Sajnálom. Mást nem tudsz tenni mint nem foglalkozni velük ahogy a barátnőd is mondta.

Nem tudom milyen magas vagy, de a szíved és az egészséged érdekében nem ártana ha elkezdenél mozogni párszor hetente. Akár a barátnőddel együtt is, már az is egy közös program :)

2013. ápr. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Jó ötlet. Amúgy magas vagyok, szóval nem folyok, meg ilyesmi, nem is szívattak, mielőtt nem jártam senkivel. A baj az hogy most a csakra is rászálltak, neki is beszólogatnak.
2013. ápr. 7. 16:49
 13/25 anonim ***** válasza:

ne foglalkozz velük..

ne alacsonyodj le hülyék szintjére.

2013. ápr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
cserkészd be a lompit :D
2013. ápr. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Szerintem legyél büszke, hogy 100 kilós létedre ilyen szép barátnőd van!
2013. ápr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

,,ne foglalkozz velük..

ne alacsonyodj le hülyék szintjére."

Na ez a leghülyébb tanács amit hallottam. Onnan tudom mert tapasztaltam sajnos. Igenis állj ki magadért, és a barátnődért! Nem fognak leállni, ha azt látják megtehetik ezt veled. Én nő vagyok ugyan, de azt tettem, amit az előző tanácsolt. Ennek az lett a vége, hogy az iskola éveim alatt végig engem szekáltak. Szörnyű volt! Szó nélkül tűrtem, de rosszul tettem.

27N

2013. ápr. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Szerintem te tudsz valamit, ne avval foglalkozz, hogy milyen vagy kívülről. Úgy látszik ez egy normális lány (ami manapság eléggé ritka) és meglátta benned azt ami benned van... Ha beszólogatnak akkor meg próbáld megvédeni magad. Mondjuk egy olyat odaszólhatsz azoknak a bizonyos 11edikeseknek, hogy téged legalább nem az írányít velük ellentétben vagy valami hasonló... Mást nem tudok mondani legyetek boldogok! :)
2013. ápr. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Köszi! Amúgy azok vagyunk.
2013. ápr. 7. 17:27
 19/25 anonim ***** válasza:
Újabb bizonyíték arra, hogy a lányok már inkább a macikra buknak, mint a sovány fiúkra. Én pont feleannyi vagyok súlyban, mint te és a kutyának sem kellek, bár pocsékul is érzem magam, hogy ilyen pici, gyenge kisfiú testben rekedtem, ezért is szoktam edzeni, dea a súlyok nem jönnek fel, pocsék a genetikám stb. Szóval Te egy mázlista arc vagy, szívesen cserélnék veled, már tudom, hogy úgy is vonzóbb lennék a lányok szemében mint alig 50 kilósan.
2013. ápr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

utolsó:

edzések után fehérje turmix és hamarabb feljönnek az izmok.

ezt nőként mondom.

2013. ápr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!