Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkeresném személyesen!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkeresném személyesen! Rossz ötlet?

Figyelt kérdés
most kis szünet van, nem reagált még az smsmre. arra gondoltam hogy felkeresem személyesen (itt lakik nem messze) hogy megbeszéljük hogy akkor most mi is van. több mint 3 éve kisebb nagyobb hézagokkal együtt vagyunk. az egészségem kezd rámenni erre a bizonytalanságra és így legalább tudnám hogy mi is a helyzet. nem akarok nyomulni de ez a helyzet tönkretesz és felőröl.
2013. ápr. 9. 08:49
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

13-asnak igaza van!! Itt muszáj taktikáznod. Talán ő épp azzal tesztel, hogy van-e olyan fontos neked, hogy megkeresd.

Ha Te voltál a hunyó akkor szerintem el is várja, hogy Te kezd a békülést. De nem mindig a vétkes kezdi. Az kezdi akinek fontosabb a kapcsolata mint az egoja. Nálunk hol ő hol én írtunk egymásra. De én már nem tudom mit taktikázik. szerintem ha igazán szeretne visszajött volna hozzám nem azt várja, hogy nyűgözzem le, bolonditsam újra magamba. Ááhh veszett fejsze nyele. Csak ismernék meg valaki aki elfeledteti..

2013. ápr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Legszívesebben most keresnem fel, de várok még 1, 2 napot és ha nem jelentkezik akkor megkérdem h mi legyen, elnézést kerek h bunkó voltam. Ennyi. Nem várom h az én hibám utan ő jöjjön még utánam. Nagyon rossz így tétlenül várni, de reménykedek h minden jól alakul. :)
2013. ápr. 9. 16:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!