Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkeresném személyesen!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkeresném személyesen! Rossz ötlet?

Figyelt kérdés
most kis szünet van, nem reagált még az smsmre. arra gondoltam hogy felkeresem személyesen (itt lakik nem messze) hogy megbeszéljük hogy akkor most mi is van. több mint 3 éve kisebb nagyobb hézagokkal együtt vagyunk. az egészségem kezd rámenni erre a bizonytalanságra és így legalább tudnám hogy mi is a helyzet. nem akarok nyomulni de ez a helyzet tönkretesz és felőröl.
2013. ápr. 9. 08:49
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
de ilyen hülyeség miatt amit meg sem beszéltünk nem tudok túllépni
2013. ápr. 9. 10:49
 22/32 anonim ***** válasza:
13-as vagyok megint... Milyen kapcsolat az ami kisebb nagyobb megszakításokkal működött 3 évig. Én a férjemmel 13 éve vagyok együtt, pedig még csak 31 éves vagyok, de soha - soha még csak meg sem fordult a fejünkben egy kisebb, vagy nagyobb szakítás, pihenő, bármi. Mert nagyon szeretjük egymást. És tök modern, jófej, csinos, belevaló pasi és nő vagyunk... annak a kapcsolatnak nincs jövője ami eddig is csak kisebb nagyobb megszakításokkal működött... túl kell lépni és engedni, hogy eljöjön az igazi
2013. ápr. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
lehet nem a legjobb de nem tudom elengedni. a régi szüneteket én akartam. ezt most nem.
2013. ápr. 9. 10:52
 24/32 anonim ***** válasza:
20 Egy férfi igy nem viselkedik azzal a nővel akit szeret és aki kell neki. Azt a pasit le sem tudnád magadról vakarni, aki szeret téged. Ez csak arra jó, hogy meglásd, ez a férfi téged nem szeret. Én is szoktam ilyeneket figyelni, és jobban lehet látni, ki hol áll..
2013. ápr. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok, a 13-as... De basszus, minek mondjunk bármit is, ha te úgyis meg akarod, meg fogod keresni... Akkor keresd meg... aztán emlékezz majd miket tanácsoltam...
2013. ápr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Kedves 13-mas! Jó nem keresem fel pár nap múlva ha nem jelentkezik. És akkor mi lesz? Így zárjam le hogy ennyi volt egy hülye apróság miatt?
2013. ápr. 9. 11:19
 27/32 anonim ***** válasza:
Én már nem mondok semmit... keresd meg... :(
2013. ápr. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

26 Ha pasi lennél-de állítólag lány vagy-akkor ne várj.


Szóval nem tudom milyen nemű vagy, de a lényeg mindig mnden kapcsolatban, hogy a férfi lép a nő felé.

2013. ápr. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
lány vagyok
2013. ápr. 9. 11:33
 30/32 A kérdező kommentje:
mindegy. majd lesz valahogy. ő nem hiszem hogy elém fog lépni ha én bántottam meg. köszi mindenkinek a választ :)
2013. ápr. 9. 11:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!