Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkeresném személyesen!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkeresném személyesen! Rossz ötlet?

Figyelt kérdés
most kis szünet van, nem reagált még az smsmre. arra gondoltam hogy felkeresem személyesen (itt lakik nem messze) hogy megbeszéljük hogy akkor most mi is van. több mint 3 éve kisebb nagyobb hézagokkal együtt vagyunk. az egészségem kezd rámenni erre a bizonytalanságra és így legalább tudnám hogy mi is a helyzet. nem akarok nyomulni de ez a helyzet tönkretesz és felőröl.
2013. ápr. 9. 08:49
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
9 Ha egy férfinek kellesz, és nagyon kellesz, bármekkorát is hibázol te, az jelentkezik.Találkozót kér tőled, és leültet beszélni veled. Aki csak szórakozik, az csinálja azt mint nálatok.
2013. ápr. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
nem caspná rám az ajtót. türelmes ember csak most kihúztam a gyufát
2013. ápr. 9. 10:15
 13/32 anonim ***** válasza:
NE KERESD FEL! Ez a legnagyobb hiba amit tehetsz, mindent semmissé teszel vele... Tudni fogja, hogy nem bírod nélküle és onnantól kezdve már nem leszel érdekes a számára... A férfiaknak kell a küzdés a vadászat... A könnyű préda nem kihívás számukra és nem is olyan izgalmas...
2013. ápr. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
de ennyi idő után is (3 év) taktikázni kell?
2013. ápr. 9. 10:27
 15/32 anonim ***** válasza:
14 Zárd rövidre, hogy a pasi ne felejtse el, hogy érző lélek vagy, és nem egy lábtörlő. Ne hülyéskedj, milyen férfi az aki 3(!) év után arra nem képes, hogy odaforduljon a nőhöz, és beszéljen veled?
2013. ápr. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Ja az enyém is türelmes ember. Mégis szemétkedik pedig állitólag még szeret. De aki szeret az nem meg tud veled rosszat tenni és nem is akar. Szerintem itt se engem se téged nem szeretnek igazán.

Leül velem barátként az ex dumálni had próbálkozzak, hogy megint belém szeressen. Közben ő ismerkedik másokkal és majd lesz ami lesz. Miközben én azon fáradozom, hogy újra magamba bolonditsam ő megimer mást és nekem nemet mond. Ott leszek ahol a part szakad. Ez korrekt viselkedés? Rohadtul nem. De legalább nem táplál hiú reményeket kétesélyes a dolog.

2013. ápr. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
na most már összezavarodtam :) várok még 1-2 napot ha nem jelentkezik akkor személyesen megbeszélem vele hogy meddig akar megsértődve lenni
2013. ápr. 9. 10:34
 18/32 anonim ***** válasza:
17 mire vársz?
2013. ápr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
13-as vagyok.. Szerintem ne várj... egyszerűen lépj túl rajta, tekintsd úgy mintha a sors egy esélyt adott volna neked, hogy nála jobbat találj... és ha fontos vagy neki, ő fog jelentkezni... ha felkeresed, legyen bármi is a kimenetele, ezerszer meg ezerszer bánni fogod, hogy nem voltál elég erős... "mindig az bocsát meg aki jobban szeret" ezt jól jegyezd meg...
2013. ápr. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
max 1-2 nap után, alatt tisztázni akarom. várok hogy kisértődjön a megbántásomból. de lehet ő akar megleckéztetni úgymond hogy megsértettem. nem tudom.
2013. ápr. 9. 10:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!