Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme együtt lenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme együtt lenni egy olyan nővel, akit magam is ribinek gondolok?

Figyelt kérdés

Sajnos barátnőmről magam is azt gondolom, hogy elég ribis természetű.

Viszonylag jól megvagyunk, de az összes ismerősöm szerint ribisen viselkedik. Mielőtt összejöttünk, valóban ribisen viselkedett, meg hát mostanában is talán. Ha valami új közösségbe kerül, egyből a középpontba és a férfiak középpontjába kerül, amit láthatóan élvez. Kihívóan öltözködik, amire talán az ízléstelen jobb szó.

Szóval én is így gondolom, de vmiért mégis szeretem. Van értelme esküvőt, közös jövőt tervezni vele?


2013. ápr. 9. 14:41
1 2 3 4 5 6
 41/55 ann.nunu válasza:
81%

nem tudom a többi nő hogy van ezzel, de ha nekem barátom van, (és ha a barátom, akkor szeretem) sosem jutnak eszembe más pasik. direkt arra hajtani, hogy a barátomon kívül másnak is tettszem, eszembe sem jut. ez pedig nem azt jelenti, hogy macinaciban megyek mindenhová. lehet igényesen és dekoratívan öltözni, de nem húzok fel kihívó cuccokat, mert szerintem az már kicsit közönséges. egy pasi ne a dekoltázsom miatt szeressen, és ha foglalt vagyok, akkor szóba sem jön a hódítás: egyrészt, mert nem akarom azt éreztetni a szerelmemmel, hogy nem elég nekem az ő figyelme, másrészt, mert ha szeretek valakit, akkor nem kell más


minden nő szereti ha elismerik, de azért a figyelemhajhàszás és a dekoratív ízléses megjelenés között szakadék van. (szerintem az a jó, ha valakinek a kisugárzása szexi, nem pedog a köldökig dekoltált felső)

2013. ápr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg tedd féltékennyé!!!!És az előző pasik akik nőcsábászok voltak ővelük ő szakított?
2013. ápr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 A kérdező kommentje:

Na, valahogy így képzelek el egy normális barátnőt.:D

Igen, úgy tudom ő szakított, az utolsó kettőnél biztos. Bizalomvesztés, illetve féltékeny volt vkire, akit nagy eséllyel meg is dug ott az exe.

Azért sem értem, rám nem kell féltékenykednie, a jóból is megárt a sok vagy mi? Meg a barátnői szerint jobban nézek ki jóval az exénél, szóval külső okok sem lehetnek.

Nem akarom féltékennyé tenni, nem az én stílusom.

2013. ápr. 9. 16:10
 44/55 anonim ***** válasza:
100%

Na most jutottam el arra a pontra,hogy nem tudok mit írni neked!:-)

Ő ilyen és ilyen is fog maradni.Ha akart volna változni már megtette volna.Lehet szolidabb lány kellene neked tényleg és nem volna semmi gond!

2013. ápr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
100%
Most nem vagy elég neki,15-20 év múlva meg veri a fejét a falba,hogy nincs egy normális hűséges férfi mellette,-mert akkor már nem lesz olyan testrésze amire a "menő"nőcsábász pasik kíváncsiak.Hát szerintem beszéld meg vele mit is szeretne valójában és őszintén.
2013. ápr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
100%

13 vagyok. Én is egyetértek azzal, aki azt írta, lehet egy szolidabb lány lenne hozzád való. Már írtam magamról, hogy főleg régebben nagyon szerettem kihívóan öltözni. Volt egy barátom, nagyon jól megvoltunk, szinte minden stimmelt, de az agyamra ment azzal, hogy állandóan bő farmerben és lezser pulcsikban, meg farmerben járatott volna, egy kis szájfényen kívül nem szerette, ha más sminket használok, mert szerinte már az is kihívó volt. Ha felvettem egy miniszoknyát a társaságában és úgy mentem vele valahova, rögtön jött a lelkifröccs, hogy nem szereti, ha ilyen kihívó vagyok, mennyivel jobb a csinos, bő farmer (neki köszönhetem, hogy évekre még a farmer szót is megutáltam :DD). Nemcsak ezért lett persze vége a kapcsolatunknak, de ez is közrejátszott, hogy teljesen meg akarta változtatni a stílusomat.

Idővel magától változik az ember, nem fog mindig úgy öltözni, mint huszonévesen.

A megcsalás meg... olyanokról is tudok, hogy megcsalták a párjukat, hogy ránézésre olyan szürke kisegérnek gondolnád őket, hogy nem is hinnéd...! Én meg soha nem csalnám meg a férjem, ő a mindenem. Miniszoknya ide, vagy oda.

De ha nincs meg a bizalom és ennyire zavar a lány öltözködése, viselkedése, akkor továbbra is azt mondom, nem kell még komolyabba belevágni. Még könnyen kiderülhet, hogy nem vagytok egymáshoz valók.

2013. ápr. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, jócskán szóismételtem a farmerrel, bocs, azért remélem valahogy sikerül kibogozni a szöveget! :D 64. voltam.
2013. ápr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 A kérdező kommentje:

Semmi baj, értettem.:)

Lehet, hogy egy szolidabb lány illik akkor mellém, tényleg nem tudom már.

Még egy utolsó beszélgetést megér a dolog, de sajnos tudom előre a válaszait. Lesz, ahogy lennie kell, jobbat nem tudok.

2013. ápr. 9. 17:02
 49/55 kolosszus22 ***** válasza:

Átérzem a helyzeted, jártam hasonló cipőben, de sajnos nem lehet tenni ellene semmit. Próbáld meg elfogadni így, aztán meglátjátok mit hoz a jövő. Ahogy te is írtad a csajod természete ilyen, ha sokszor szóváteszed neki, még neki fog feljebb állni, hogy meg akarod változtatni. Más a személyiségetek és az életfelfogásotok.

26F

2013. ápr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 A kérdező kommentje:

Sajnos nagyon más.

De ezt egy életen át nehéz lenne tolerálni. Majd meglátjuk.

2013. ápr. 10. 10:30
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!