Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem foglalkozik velem "eleget"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem foglalkozik velem "eleget"?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt a barátommal, és igazság szerint mindvégig úgy éreztem, hogy nem is foglalkozik a lelkemmel... Tudom, érzem, hogy szeret, mondhatni a maga módján, de szinte egyáltalán nem lelkizik velem soha, pedig nagyon fontos volna számomra. Nem is szoktunk romantikázni, az érzéseinkről beszélni, max annyit, hogy "tényleg nagyon szeretlek, úgy mint soha senkit" ... bla bla. De az egészet nagyon felszínesnek érzem. Igaz, hogy én a normálisnál kicsit érzékenyebb vagyok lelkileg, ezt tudom magamról. Ő viszont egyáltalán nem az.

Nem érti, miért esik rosszul, amikor elmondom neki, hogy magányosnak érzem magam, ki vagyok bukva ő meg a kocsijáról beszél nekem és meg sem kérdezi, hogy mi bánt.

A szex sem működik rendesen, mert ő előttem az összes csaját csak megd*gta (még ha szerelmes is volt), velem meg...amit ő szeretkezésnek hív, az nálam még d*gás kategória. Mondta is, hogy ebben segítenem kell neki, mert "nem tudja" hogy kell... De szerintem ez nem tanítható dolog. Így viszont én nem kívánom a szexet, mert tudom jól, hogy neki ez csak tesi öröm, nekem pedig érzelmi alapokra lenne szükségem. (Itt jön képbe a romantika, beszélgetések, stb)

Tudnátok tanácsot adni?


2013. ápr. 9. 15:02
1 2
 11/19 Buborék Fejü ***** válasza:
Értelek kérdezö, ám neked kell eldönteni mire vágysz, és mennyi kompromisszumra vagy hajlandó ezért
2013. ápr. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

" De szerintem ez nem tanítható dolog"


Ha annyira tapasztalt lennél,akkor nem ez lenne a véleményed!!!!!! A másik fele meg az,hogy mi az,hogy nem tanítható?? Mindenki a párjától tanul,de te már akkor világi tapasztalt voltál,mikor anyukád megszült? Nem hiszem!

2013. ápr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Szerintem ha az ember szerelmes, akkor érzelmeitől vezérelve késztetést fog érezni rá, hogy szeretkezzen a párjával. Igen, maga az aktus, a testiség tanítható, de az, hogy a szeretkezés érzelmi alapú, az nem. Maga a szex jó vele, nem ez a problémám.
2013. ápr. 9. 15:38
 14/19 anonim ***** válasza:
ááá, feladom...
2013. ápr. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Bocsánat hogy van véleményem.
2013. ápr. 9. 15:41
 16/19 anonim ***** válasza:

De tanítható! Főleg ha mondja is vezesd rá. Neked úgy látom amúgy is szilárd meglátásod van a szeretkezés mibenlétéről, hát mond el, mutasd meg neki.

Sajnos sokaknak ez nem jön alapból és lehet magától sosem érez rá. Ezt el ne várd tőle, meg kell rá tanítanod. Gondolom ezért kér segítséget, ami alapvetően jó jelnek tekinthető.

Másegyébként marad a lélektelen döngetés.

2013. ápr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Nem, pont fordítva van. En vagyok "nyitott" szexuális életünket tekintve, ő pedig sokkal szűklátókörűbb. Ezért is nem volt még pl anál szex köztünk. Mert az előjáték olyan durva, hogy elveszi a kedvem. Hiába kérem hogy gyengéden vagy másképp...


A problémám még mindig az érzelmi része a kapcsolatnak. Ha az megoldódna, a szexben is tudnánk előrébb lépni.

2013. ápr. 9. 15:52
 18/19 anonim ***** válasza:

Pontosan értem amit mondasz. Azt is értem mi lenne az elvárásod. A probléma az, hogy Ő ezt nem tudja/érzi. Ha abban partner, hogy ebben kér/elfogad segítséget, akkor szánjatok rá időt és ez egyik együttlét alatt részletesen oktasd ki, mutasd meg neki (ezt beszéljétek meg előre). Itt a puszta elbeszélés nem elég, éreznie kell.

Menni fog, csak türelmesnek kell lenned, mert aki normálisan még nem szeretkezett csak dugott, annak ez új és "ügyetlen" benne.


Ha az a ritka helyzet van, hogy ő erre abszolút nem fogékony, akkor sajnos nem tudsz vele mit kezdeni. De azért az viszonylag ritka, hogy valaki ennyire állatias szinten legyen és szexuális analfabéta.

(16. hozzászóló voltam)

2013. ápr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm a válaszokat.
2013. ápr. 9. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!