Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt a fiúk komolyan gondolják?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a fiúk komolyan gondolják?

Figyelt kérdés
Azt mondta hogy én vagyok élete szerelme és el fog venni feleségül. Minden vágyam ez lenne szeretem Ő a mindenem, vele vesztettem el a szüzességemet. Neki viszont előttem rengeteg csaja volt ami nagyon idegesít. Attól félek egy idő után kiszeret belőlem, és csak azért mondja ezeket h különlegesebbnek érezzem magamat az előző bnőitől.
2013. ápr. 9. 19:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem! :)

Nem ezt mondom minden lánynak, de értsd úgy hogy ezt bárki mondhatja ha kell neki egy nő vagy meg akarja tartani még vagy bármi. Ezek csak szavak.

2013. ápr. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
61%

akkor most leírok egy történetet:


egy lány (17) szerelmes lett egy fiúba (20), aki 4 év alatt végigb@szta kis városocskájuk felét... a srác felfigyelt rá, összejöttek, a fiú 2 hónap után megkérte a kezét, aztán pár hét múlva összeházasodtak, erre 1 évre lett egy gyerekük, 2 év múlva még egy, és azóta (19 éve) is boldog házasságban élnek...


ez a lány apukám növére :D


persze nyilván nem mindenki ilyen...

2013. ápr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

20:04


azért 3 évből ne vonjunk le nagy következtetéseket

2013. ápr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem 19éves az illető hanem annyi éve házasok. Szóval nem három évből ítél. Ami azt engedi feltételezni, hogy megváltozott az illető.
2013. ápr. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Azzal garantálod, hogy elvegyen, hogy házasságig nincs szex? Megőrültél?:D
2013. ápr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Elvette a szüzességed, de házasságig nincs szex?

Hogy is van ez?

Kislány, felejtsd el a meséket. Ki igér a mai világban házasságot? Főleg, ki tartja be?

Hány éves vagy?

2013. ápr. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ó, te kis naiv... Az élet nehéz. :(
2013. ápr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!