Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? Nem értem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vincebmx kérdése:

Miért csinálja ezt? Nem értem a többi lent.

Figyelt kérdés
Tegnap nagyon jó napunk volt jól éreztük magunkat.. Mikor jött hozzám haza fele össze futottunk egy lánnyal akivel én kavartam 1 napot mikor még nem voltam együtt a barátnőmmel.. ő meg kérdezte hogy kavartatok mondom még régen igen de ezt már el mondtam neki egyszer ő azt mondta hogy nem mondtam el és onnantól kezdve flegma volt velem és bunkó reméltem hogy reggel már másabb lesz de sajnos nem most mit csináljak? miért csin ezt?

2013. ápr. 11. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert féltékeny.
2013. ápr. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert Ő is lányból van ://


Majd joó lesz, csak mondd el Neki méég 1000X hogy szereted.. :D:D !!

2013. ápr. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mert éretlen
2013. ápr. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert egyszerűen te úgy emlékszel, hogy elmondtad neki, ő meg úgy emlékszik, hogy nem mondtad el. Hogy ki emlékszik rosszul, azt nincs honnan kitaláljuk, de mivel félreértettétek egymást, ezért haragszik. Az ilyeneken át kell lépni, mert úgysem lehet bizonyítani sem az egyiket, sem a másikat, s amúgy is sok hűhó semmiért. Semmi olyat nem tettél lényegében, amiért féltékeny kellene legyen.
2013. ápr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat :))
2013. ápr. 12. 19:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!