Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a "vesztes"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a "vesztes" férfiakról?

Figyelt kérdés

Akiknek nincs se pénzuk se munkajuk, se autójuk es mar 40 felettiek, se családjuk?

Se diplomajuk, jó szakmajuk sem.

Jogsi sem.

Létezik, hogy intelligencia hányadosuk alacsonyabb, és emiatt nem tudnak/akarnak érvényesülni?

Ismertek olyan ferfit aki ilyen helyzetben volt 40 felett es rendbejött, es ha igen mi volt az ok?



2013. ápr. 13. 18:54
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
19-es vagyok, és a 20-asnak igaza van. Általában a palik nagyon perverzek, folyton szexelnének, de van, akinek kisebb a nemi vágya, esetleg van valami ezzel kapcsolatos betegsége.
2013. ápr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

A ferfiakat a tesztoszteron hajtja hogy teljesitsen.

Nem arra ertettem h a nyugodtsaggal van a baj, hanem a semmitevessel semmit nem akarassal

2013. ápr. 13. 19:42
 23/38 anonim ***** válasza:
71%

ma 19:42


Nem értem az összefüggést,az elöbb azt mondtad hogy aki nyugodt az nem jó az ágyban és ha nyugodt az nem jelenti azt hogy semmit tevő,maximum lassabban teszi a dolgait.Ami nem egyenlő azzal hogy egy impotens hülye.Mert lehet az ágyban pl előjönnek belőle ezek a dolgok.Szóval ezt így előre nem lehet kijelenteni.Most van egy pörgősebb ember,aki lehet hogy az ágyban meg marhára nem ért a nőkhöz.

Az meg hogy nem csinál valaki semmit,az megint más dolog.Lehet azért nem csinál semmit,mert pl nem talál munkát 1 évig és belustul.Nekem is volt olyan hogy 1 évig nem találtam semmilyen munkát,nem azért mert nem akartam dolgozni,hanem azért mert nem volt.Pedig 2 szakmám van és érettségim és még jogsim,kocsim is van.

2013. ápr. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
90%

én vagyo kaz élő cáfolaa a véleményednek kedves kérdező :D

nyugodt vagyok évek óta még a hangomat senagyon emeltem fel.

Mégis igazán nagyot tudok alkotni szex terén ;)

2013. ápr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
Odáig korrekt,hogy ilyen életkorra nincs diplomája, nem melózott az retard. Jó ez egy normális elvárás. De gyülölöm ,amikor egy nő autoért meg jogsiért nyöszörög! Legmocskosabb szokás. Vegyél te autót, tedd le te a jogsit, és furikázd inkább te a palit! ne várd el. Ez nem korrekt. Vannak akiknek fóbiájuk van a vezetéstől. Egy olyan nőt akinél az autó+ jogsi elvárás, két lábbal rúgnám pic sán úgy hogy lukat furjon az égbe!
2013. ápr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező te csak egy nedves pi.csájú hülye vagy.Nekem van autóm,mint írtam 2 szakmám,érettségim,jogsim,beszélek idegen nyelven és még az ágyban sem volt panasz.De ha nekem ilyen jogsis dumával jönnél,lehetnél akármilyen jó nő,csak úgy b@sználak ki,persze párszor jól meg dugnálak...
2013. ápr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Miert, normalis az a 40 eves ferfi, aki se munka se mas teren nem alkotott semmit, csak eszik , alszik es sz@rik?
2013. ápr. 13. 20:54
 28/38 anonim ***** válasza:
Kérdező? És az normális, hogy neked nincs jobb dolgod, mint felhúzni magad mások életén?
2013. ápr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Kérdező nyögd már ki hogy mire gondolsz konkrétan?Van egy férfi aki se nem dolgozik se semmit nem csinál?Vagy van egy férfi aki dolgozik,de nincs jogsija,és csak dolgozik,eszik és sz@rik.Vagy se munkája,csak alszik és eszik és sz@rik?Mert ha ez így mind egyben akkor megértem,de ha dolgozik akkor nem.
2013. ápr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
En vilagosan fogalmaztam meg a kerdest, csak sajnos mindenki felig olvassa el, olyan ferfiröl beszeltem, aki 40 eves koraig semmit nem tud letenni az asztalra, se jogsi,se auto, se munka, erre ir majdnem mindenki összevissza, autoval rendelkezö szinglikröl stb
2013. ápr. 13. 21:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!