Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a "vesztes"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a "vesztes" férfiakról?

Figyelt kérdés

Akiknek nincs se pénzuk se munkajuk, se autójuk es mar 40 felettiek, se családjuk?

Se diplomajuk, jó szakmajuk sem.

Jogsi sem.

Létezik, hogy intelligencia hányadosuk alacsonyabb, és emiatt nem tudnak/akarnak érvényesülni?

Ismertek olyan ferfit aki ilyen helyzetben volt 40 felett es rendbejött, es ha igen mi volt az ok?



2013. ápr. 13. 18:54
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
0%

ma 19:07

nem ha elhanyagolják akkor általában elviszi öt egy társaság és igen cél nélkül él ö is, de inkább az igénytelen "alvilágban" és butábbnál butább dolgokat csinál

amit a kérdezö felvázolt arra egyértelmüen az jellemzö, hogy biztositva volt körülötte minden éppen ezért nem volt ambicioja és nem is lesz, mert megszokta azt hogy a szülök vagy valaki aki ak özelben van, megoldja helyette.

2013. ápr. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:

kedves kérdező! a fent leírtaknak mi köze a kajához, a kacagáshoz, az alváshoz,

tudod hány férfivel találkoztam, diplomája van, mond valami amit két értelmű, persze hiába mondod neki, nem érti, szóval nem a diploma az amitől ezek működnek, kocsi, jogsi, nagy ügy kit érdekel, tök jó idő van, sétáljon, ennyi mozgás nem árt senkinek, attól nincs családja? lehet nem is akar és akkor mi van, ez az ő döntése,

2013. ápr. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
Sok minden lehet az oka.Ne ítéljen senki előre,nekem is volt egy munkatársam,aki 40 volt de még otthon lakott az anyjával.Amúgy jó gyerek voltazt mondta fiatal korábn sokat csalódott és sok sz@r félre sikerült kapcsolata volt.Több hosszú kapcsolata is volt,aztán 30 körül megunta így csak dugogatta a nőket,eljár koncertre,haverok,munka,nőzés,nem sokat van otthon így teljesen mindegy neki hol lakik és kivel.Van aki így tud élni és nincs szüksége családi életre.Akkor minek vegyen pl családiházat stb.Nem keresett rosszul de inkább élte az életét.Nem mindenkinek célja a feleség,család gyerek.Én nem ilyen vagyok de nem ítélem el ezeket az embereket,mindenki úgy él ahogy jónak látja.
2013. ápr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:

Jól van, biztositva volt neki minden, de egy ferfiben sok a tettvágy, bizonyitani akar, ami kirangatja barmiböl, nöt akar, autót, pénzt, imponálni.

Akit ezek az érzések elkerülik, normális-e?

2013. ápr. 13. 19:14
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

"bizonyitani akar, ami kirangatja barmiböl, nöt akar, autót, pénzt, imponálni."


ezek csak olyan dolgok amiket felsoroltál aminek az emberi értékeket nézve semmi hasznuk nincs.

vehetsz órát de idöt nem nyersz vele

vehetsz nöt de szerelmet nem

vehetsz kocsit de tiszteletet nem

vehetsz haverokat de barátokat nem

2013. ápr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
Megmondom öszinten, szerintem az a ferfi aki 5 napot dolgozott 41 eves koraig es nincs autója, söt jogsija se, az szellemileg elmaradott
2013. ápr. 13. 19:18
 17/38 anonim ***** válasza:

Jól van, biztositva volt neki minden, de egy ferfiben sok a tettvágy, bizonyitani akar, ami kirangatja barmiböl, nöt akar, autót, pénzt, imponálni.

Akit ezek az érzések elkerülik, normális-e?



ma 19:14 vagyok


Akiről én beszéltem neki ez mind meg volt,vizsonlag jól keresett,volt egy viszonylag jó autója hitel mentesen,jogsija stb.Ugyan úgy élt mint bárki más csak az anyjánál lakott egy nagy családiházban.Nem volt szellemi fogyatékos,jó szakmái voltak.Nem kellett neki feleség csak élte életét.


Mi az hogy imponálni?Nektek nőknek mi?Én nem azért veszek egy jó autot hogy imponáljak,hanem saját magamnak.Amúgy imponálhat valaki neked ha olyan sötét mint az éjszaka és emberileg meg egy nagy nulla..

2013. ápr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

Szerintem az a ferfi aki ilyen "nyugodt" es nem igyekszik, annak szexvágya se nagy, megvan az társ nélkül.

Biztos értfogyós.

Elözö: en fökent munkanelkuliekröl beszeltem, felreertettel

2013. ápr. 13. 19:26
 19/38 anonim ***** válasza:

Akiknek nincs se pénzuk - ez még nem zavar, lehet, hogy csődbe ment a vállalkozása, vagy a családban van egy betegség, ami kiforgatta a vagyonából. Ha azt akarjuk, hogy a kedves hozzátartozónkért mindent megtegyenek az orvosok, akkor jó, ha van nálunk 20.000-50.000 forint kb. minden műtétnél.


diploma, jó szakma: attól függ, mi a jó szakma. pl. az alkalmazott grafikussal, animációkészítővel sajnos csak protekcióval megy valaki valamire, nekem mégis nagyon szimpatikus mind a kettő. :) Ha SEMMILYEN szakma nincs, az már baj, mivel egy szakképzőt mindenki el tud végezni, és nem is tart sok évig. Szerintem ennyi igénye mindenkinek legyen magával szemben.


se munkajuk - Ha próbál keresni, akkor nem baj. Ha nem próbálkozik, azzal van a baj.


se autójuk - Ez nekem abszolút nem fontos, utálom, hogy sose tudok átmenni az úton, mert valaki még a szomszéd utcába is kocsival megy... én is a buszhoz vagyok hozzászokva, szóval szarom le, van-e kocsi. Persze, van, amikor jól jön, mi is megyünk néha azzal, de az esetek többségében fölösleges, és még a környezetet is szennyezi.


es mar 40 felettiek, se családjuk? - Lehet, hogy elvont, művészlélek, vagy túl visszahúzódó, esetleg volt neki régen felesége, és csúfos véget ért a dolog, vagy egy régi trauma befolyásolja.


Ismertek olyan ferfit aki ilyen helyzetben volt 40 felett es rendbejött, es ha igen mi volt az ok?

Nem ismerek, de szerintem lehet pszichés oka, vagy éppen nem társasági ember és nem tud ismerkedni. Perfekcionista is lehet, aki mindenbe belevág, de amikor nem megy úgy, ahogy tervezte, hagyja a fenébe az egészet.

Ahhoz, hogy rendbejöjjön, egy erős elhatározás kell, amit nagyon nehéz meglépni, de nem lehetetlen.


17/L

2013. ápr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem az a ferfi aki ilyen "nyugodt" es nem igyekszik, annak szexvágya se nagy, megvan az társ nélkül.

Biztos értfogyós.


Ne haragudj de ez egy nagy hülyeség.Az hogy valaki nyugodt,attól még az ágyban lehet egy lepedő virtuóz,semmi köze ennek ahhoz hogy az életben mit mutat,attól még az ágyba lehet egy lepedő virtuóz és ott jönnek elő ezek a dolgok.Nem mellesleg aki nyugodt az értelmi fogyatékos?No comment...mennyi idős vagy te kérdező?

2013. ápr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!