Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a "vesztes"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a "vesztes" férfiakról?

Figyelt kérdés

Akiknek nincs se pénzuk se munkajuk, se autójuk es mar 40 felettiek, se családjuk?

Se diplomajuk, jó szakmajuk sem.

Jogsi sem.

Létezik, hogy intelligencia hányadosuk alacsonyabb, és emiatt nem tudnak/akarnak érvényesülni?

Ismertek olyan ferfit aki ilyen helyzetben volt 40 felett es rendbejött, es ha igen mi volt az ok?



2013. ápr. 13. 18:54
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Értem.Tehát az adott férfi nem dolgozik,se munkája,se jogsija se semmi.Magyarul nem is dolgozik.Erről van szó?
2013. ápr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Iiiiiiiiiiigen. Latom, nehezen esik le az érme
2013. ápr. 13. 21:14
 33/38 anonim ***** válasza:
Értem.Ez így már valóban más hogy nem is dolgozik.Mióta nem dolgozik és miért?
2013. ápr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Hagyjuk
2013. ápr. 13. 21:24
 35/38 anonim ***** válasza:
Biztos kevés bennük a tesztoszteron. Kéne nekik adni tesztoszteront, hogy tenni akarásra buzdítsuk őket.
2013. ápr. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

"egy ferfiben sok a tettvágy, bizonyitani akar, ami kirangatja barmiböl, nöt akar, autót, pénzt, imponálni."


Kérdésfeltevő, te egy borzasztóan primitív, felszínes, klisékben "gondolkodó" buta nőszemély vagy. Képzeld, én pl. az égvilágon senkinek, semmit nem kívánok "bizonyítani", "imponálni" (jujj), és egyáltalán nem érdekel, hogy unintelligens, buta tökfejeknek mi (lehet) a véleménye rólam. És úgy általában lesz@rom a (magyar) társadalmat.


"Akit ezek az érzések elkerülik, normális-e?"

Igen. De ha a magadfajták szerint nem az, hát legyen... :) Ki nem sz@rja le a hülye véleményeteket?

2013. ápr. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Apukám sajnos ilyen helyzetben van,mert ugye elváltak anyumtól és albérletbe kellett mennie.Utánna elveszette az állását(eredetileg fősulit végzett),most jobb hiján egy lovastanyán gürizi szegény magát halálra napi 12 órát,2 hetente(!) van egy szabadbapja,kb éhbérért.

Jogsija van,autója már nincs.

Nem alacsony az inteligencia hányadosa,és nincsenek káros szenvedélyei,de 55 évesen szerinted mennyi esélye van a mai világban újra normál munkát találni?

2013. ápr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Hogy ez mekkora baromság, hogy akit elkényeztettek gyerekkorukban azok lesznek ilyenek! Én is megkaptam mindent a szüleimtől...házat/kocsit/ egyetemi taníttatást/nyelvvizsgát/tanfolyamokat fizettek

és ezt a mintát követtem, mert ezt láttam otthon...ha lesz gyerekem természetes, hogy fizettem a jogsiját és kap autót/motort 17-18 évesen..házat veszek neki..fizettem az egyetemi éveit és mindent! Miért lenne lúzer akit a szülei "elkényezettek" pont ellenkezőleg ez motiválja majd hogy ő is tudja teljesíteni a szülei szintjét a saját életében a felségével és gyermekével szemben! Az irigy emberek beszélnek ekkora hülyeségeket akik buszoztak reggel 5-kor télen a suliba, amíg engem apu vagy anyu vitt iskolába a kocsival...azok akiknek 30 évesen egy kocsijuk sincs, mert 17 évesen nem tették le a jogsit és nem volt igény autóra sem ezért csak irigykedtek...ahhoz meg ku..ára senkinek semmi köze, hogy a szülő mennyire szereti a gyerekét és hogy bánik vele...akinek fáj, hogy a szüleim minden t megadtak nekem be..tják!


Ezek a férfiak motiválatlanok! Vagy esetleg veleszületett betegségük lehet ismerek ilyet és nem dolgozhat! Nem lehett jogsija sem, mert naponta 5X szedd erős gyógyszert és kéthetente orvosi kontrollra jár - kívülről ez nem látszik! - diploma, jó szakma? Hány ismerősömnek két diplomája van aztán zöldséget pakol részmunkaidőben! Kirúgták és tönkrement az élete, stb!


Nem szabad lenézni őket, mert isten nem ver bottal...aki ítélkezik nem tudhatja neki hogy alakul az élete és 10 év múlva mi lesz vele...lett már vezérigazgatóból is hajléktalan lúzer! Csak óvatosan emberek!

2013. dec. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!