Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet túl sok filmet néztem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet túl sok filmet néztem de létezik olyan lány aki ugyan úgy vágyik egy igazi párkapcsolatra amiben mindig boldog lehet az ember?

Figyelt kérdés
Igen szoktam olyan filmeket nézni,de nem tudom a valóságban is van e olyan párkapcsolat,mindig is arra vágytam hogy majd egyszer jön egy lány aki megért mindenben és hasonlóan gondolkodik mint én,és olyan lesz vele az életem mint a filmekben.Most ugyan van barátnőm de nem pont olyan helyzetben vagyok mint a vágyaimban :(
2013. ápr. 16. 01:33
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

ma 03:23


De találkoztam csak mostanában úgy meg változtak az emberek és a világ mert tele van olyan patkánnyal mint bélakapitány

2013. ápr. 16. 09:56
 12/25 A kérdező kommentje:

Béla_A_PATKÁNY


Egyáltalán nem ettől függ az hogy ki a bunkó,néha egy helyesírási hibákkal küszködő embernek nagyobb szíve van mint az ilyen javítgatós pökhendi embereknek,és szomorú hogy ilyen dolgok alapján ítélnek meg embereket ez pont olyan mint mikor külső alapján mondanak valakire véleményt ahelyett hogy megismernék milyen is valójában.

2013. ápr. 16. 15:02
 13/25 anonim ***** válasza:
89%
#14 ugyan, béla csak egy troll, ne is foglalkozz vele
2013. ápr. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
49%

Én kb. olyan lányokkal találkoztam eddig, akik sok lóvéra és fekete BMW-re vágytak leginkább. Elképesztő hogy milyen felszínesek és anyagiasak a nők manapság, és mindent ezeknek rendelnek alá. Az a fajta szerelem az tényleg csak a filmekben létezik.


1:37, mit gondolsz honnan jöttek "netes fórumon siránkozni"? Ha ennyire nagykoponya vagy, tanácsot is adhatnál neki ami actually működik is.


3:13 meg kapta gerincből a mínuszt. Érdekesmód a trollokat sose dobálják ki innen valahogy...csókoltatom a moderátorokat.

2013. ápr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
#16 dehogy járok messze
2013. ápr. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
79%
Én nem vágyok lóvéra, sem fekete bmw-re, semmire, csak, hogy szeressenek, leszarom, hogy kinek mennyi pénze van, sőt mivel, én sem vagyok pénzeszsák ezért inkább frusztrál ha valakinek túl sok van belőle, mégsem kellek senkinek, na hogy is van ez? Minden lánynak csak a kocsi meg a pénz kell, vagy csak olyan lányokkal vagytok hajlandó szóba állni, akik reggel hatkor frissen kibújva az ágyból is úgy néznek ki, mint akik most másztak le egy divatlap címlapjáról?
2013. ápr. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

tegnap 11:27


akkor a ritka lányok közzé tartozol

2013. ápr. 18. 14:01
 18/25 anonim ***** válasza:
34%

Az interneten az ilyenekből túlkinálat van. Aztán egyik sem képes visszaírni vagy ne adj'Isten kezdeményezni, mert a szomszéd Pistike kapott Ford Mondeót a szüleitől a kettes érettségire, és hirtelen megnőttek a csajozási esélyei 100%-kal...

Lehet hogy nem minden nő ilyen,de hogy a döntő többség, az holtbiztos. Lepontozás helyett tán cáfolni kéne, mert lepontozni azt én is tudok. Mindjárt be is mutatom.

2015. jan. 31. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Hát azóta már nincs barátnőm,de már nem is biztos ,hogy lesz mert találni lehetetlen pedig azt mondják sok a magányos nő,csak magasak az elvárások.
2015. jan. 31. 14:44
 20/25 anonim ***** válasza:
16%

Ez tényleg így van, a nőkkel nagyon elszaladt a nyihaha, azért támasztanak ilyen lehetetlen elvárásokat mert úgyis lesz akkora balek valaki hogy még ezeket is teljesíti, sajnos.

Nem érnek annyit amennyit kínlódni kell velük, szerintem hagyd őket.

2015. jún. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!