Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet túl sok filmet néztem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet túl sok filmet néztem de létezik olyan lány aki ugyan úgy vágyik egy igazi párkapcsolatra amiben mindig boldog lehet az ember?

Figyelt kérdés
Igen szoktam olyan filmeket nézni,de nem tudom a valóságban is van e olyan párkapcsolat,mindig is arra vágytam hogy majd egyszer jön egy lány aki megért mindenben és hasonlóan gondolkodik mint én,és olyan lesz vele az életem mint a filmekben.Most ugyan van barátnőm de nem pont olyan helyzetben vagyok mint a vágyaimban :(
2013. ápr. 16. 01:33
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Hát már bele fáradtam,abba is,hogy mindig az ellenkezője igaz amit magukról állítanak.Nem értem őket de már nem is akarom érteni.Most is beszélgetnék egy csajjal ő vett fel ismerősnek ő kezdett el érdeklődni irántam,úgy éreztem hasonló személyiség mint én de mostanában aláb hagyott az érdeklődése,azt írta elfoglalt nagyon,bár azt is ő írta anno ha valamit meg akar oldani akkor megoldja,na egy beszélgetést meg nem tud megoldani mi.
2015. jún. 28. 00:52
 22/25 anonim ***** válasza:

Nekem sokszor az a gondom, h. sok férfi 'megtalálhatná a női párját', ha nem a divatlapokból a frizura- meg a topmodellek, illetve az állandóan full sminkben megjelenő, tökéletes külsővel, idomokkal megáldott hölgyek közül szeretne válogatni - miközben ő férfiként nem mondhatja el ue.-t magáról.

Lehet, h. egy átlagos lány kb. sírig szeretne, de mivel Te eggyel nagyobb kosárméretet képzelsz el a (filmbéli) hálószobádba, így oda sem mész hozzá, számításba sem jöhet, mint potenciális jelölt...

Abból tényleg irtó kevés van, aki a köv. kritériumoknak megfelel:

szép, gyönyörű, csodálatos, kedves, elbűvölő, megkapó, erőteljes kisugárzása van, intelligens, művelt, kedves, rendszerető, békés természetű, full sminkben örömmel, bármikor süt, mos, vasal, takarít, szeretkezik, egy héten háromszor szeretne Neked pörköltöt főzni, és emellett még munkahelyen is dolgozik, nem anyagias, és nincs tisztában az értékeivel, tehát bárkivel szívesen randizik, köti össze az életét...

Srácok, Ti itt valamit nagyon benéztetek.

Minden ember kb. tudja magáról, h. hány pontos a skálán, és amint a régi mondás is tartja: "suba subához, guba gubához".

Tehát filmbéli bombanő nem fog nyomingerrel kezdeni, mint ahogy Te sem szeretnél kedves átlagos olvasó átlagos nővel. Ezért nem fog összejönni.

Ha a realitás talajára lépsz, sokkal nagyobb az esélyed egy boldog életre.

2017. márc. 30. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Meg van olyan is, h. az ember találkozik az 'igazival', csak nem ismeri fel azonnal, h. ő a perfect match, csak évekkel később jön rá, h. kár volt egy piszlicsáré dolog miatt bevágni a durcát, és szakítani... :(
2017. márc. 30. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Ilyen legfeljebb a Romana meg a Tiffany füzetkékben létezik. A mai párkapcsolatok zöme már rég nem erről szól. Mióta minden forintosítható, azóta az erkölcs, az őszinteség és a becsület üldözendő, irtandó tulajdonságok lettek.

Sajnos a való élet nem egy romantikus vígjáték, de nem is Sailor Moon, ahol a szerelem ereje mindent legyőz. A párkapcsolatoknak az elenyésző hányada alakul őszinte szeretetből és marad is meg. Pár éven belül elmúlik a szerelem, jönnek a veszekedések, a különbözőségek miatti súrlódások, aztán a szakítás, válás, vagy épp a megcsalás. Az oldalon a kérdések bő 65%-a egyébről sem szól, minthogy megcsaltak, szakított velem, elválunk. Nem túl biztató, mit ne mondjak.


Ez a "suba subához" elv azért nem működik, mert itt az egyik fél (a nők) monopolhelyzetben van. Amíg tízszer annyi a férfi, mint a nő, még a ronda dagadt hájfej nőknél is sorban állnak a pasasok, egy átlagférfi meg örülhet annak ha szökőévente egyszer randira mehet. Ha a nyominger nem vágyakozhat bombanőre, akkor az 500 tonnás drabál dömper házikocának se kelljen ám kigyúrt sportos pasas. Aki A-t mond, az mondjon ám B-t is...

2018. aug. 26. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Elvileg létezik, mert a lányok egy része rendszeresen azt hajtogatja, hogy ők erre vágynak.

A valóságban ebből összesen annyi igaz, hogy tényleg vágynak erre, de CSAK és KIZÁRÓLAG a legjobb pasival hajlandóak rá. Márpedig a férfiak 99%-a sosem lesz a legjobb pasi.

Én is úgy vettem észre, a nők legtöbbje azt tekinti értéknek amit meg lehet venni. Legyen sok pénz, menő kocsi, nagy ház, és persze mindezt a "férfi dóga" megteremteni. Az egyenjogúság ilyenkor nyaralni megy, és jót üdül.

2019. szept. 20. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!